VERONIKA (47): Přítel zbožňuje jídlo, váží o 80 kg víc než já a mně se to hnusí

10 komentářů

Anonym
12. února 2023 • 14:13

Tak to mne by stacilo tech prvnich dvacet kilo a uz by se za mnou prasilo, speky se mi hnusi a zveda se mi kufr jenom pri cteni toho clanku. Pan se smeje a smeje, zere jako prase a pak asi ceka, ze kdyz si hvizdne, pani s nadsenim odhodi kalhotky a roztahne mu nohy :achjo: nazdar.

MagdaB
16. května 2021 • 11:18

A co kdyby jste si s přítelem dali nějakou výzvu, oba dva se stravujte stejně :) My s partnerem jsme začali vařit podle jedné knížky, která má 3 jídelníčky, kupodivu nám to opravdu chutná. Stravujeme se 5 denně, cvičíme spolu. Já ještě nasadila reduxil, trošku podvádím já vím :) a btw.. také jednou týdně si vyzvedneme fastfood. Zkus udělat kompromis a jít do toho sním, když chceš aby zhubnul.

Rambíša
12. května 2021 • 16:28

Veronika se s tlusťochem zřejmě rozejde,když se jí tak oškliví.Mně by se taková hora sádla taky hnusila. Stačí se podívat na videa z USA,jak tam ty 400 kg obludy řeší zhubnutí...Obvykle už jen leží na posteli,někdo (!!!) jim stále donáší ty nejhorší blafy z fastfoodů,kýble zmrzliny a tak...Pak se jim poštěstí jít do programu,kde jim zdarma zmenší žaludek,dostanou poradce a trenéra a snaží se stát štíhlými. Pak někdy bývá happyend,jak bývalý nestvůrně obézní přichází pohublý do restaurace,kde ho čeká celé příbuzenstvo a všichni žasnou,jak nyní vypadá a dívají se na jeho kalhoty,do nichž se nyní vejde 5 osob... Jasně,že to zhubnutí je korunováno odřezáním přebytečné kůže,což obvykle ukazují,váží a je to fuj pohled. Zajímalo by mě,jestli ti dotyční už zůstanou štíhlí,nebo do toho zase po čase spadnou....Tohle vyžírání se je určitým zdravotním a psychickým problémem,ale pochybuju,že to ten pán vidí.Vše se mu patrně zúročí až na starší kolena,kdy na něj dopadne cukrovka,astma,zhroucení kolen a kyčlí a já nevím co všechno ještě,ale to už bude pro něj pozdě.

Dasa63
11. května 2021 • 18:25

Nechápu, co řeší. Proč to neřekne jemu? A pokud mu to už řekla a žádná změna neproběhla, tak je prostě čas se s ním rozejít. Já v tom opět nevidím žádný problém. Proč bych jako měla žít s chlapem, který se mi hnusí? A co vlastně čeká? Že začne jíst málo a zdravě? Jako fakt? Další pošahaná ženská, co chce vychovávat dospělého chlapa? Je to jeho věc, jestli se užere k smrti nebo to bude nějak řešit. Ona mu může buď pomoct, pokud o to bude pantáta stát, a nebo jít svou cestou. A pravděpodobnost, že to je psychická porucha a ne "láska" k jídlu, je větší než malá. Nevím, kolik je jejímu synovi, ale dítěti bych v žádném případě nedovolila, aby se užíralo spolu s ním. Nešťastné děti, žijící ve dvou domácnostech, kde se jeden rodič předhání s druhým, kdo mu víc dovolí. Pro mě je největší probvlém ta pisatelka.

lebahu
11. května 2021 • 16:35

Myslím, že jsou ve stádiu, kdy už jí vadí, že chlap i dejchá.

Elynor
11. května 2021 • 8:13

Mimochodem, snídala jsem zelňačku. Kterou jsem vařila včera večer cca ve 22 hodin... jsem taky sudokopytník? Naštěstí to nemá komu vadit... docela mě překvapuje, kolik v anketě hlasujících si myslí, že jde o psychický problém. :hm

Dasa63
11. května 2021 • 18:29

@Elynor: Psychický problém není to, že někdo snídá zelňačku nebo bůček, ale to, kolik toho jí a především to, že jí, i když nemá hlad. :-D Poruchy stravování jsou docela závažné psychické onemocnění, ať už jde o ty, které tělu škodí podvýživou, nebo o ty, které mu škodí nadváhou, viscerálním tukem, ztučněním jater, dušností, špatným prokrvením končetin, cukrovkou atd. atd.

Elynor
11. května 2021 • 8:07

Jinak, upřímně řečeno, pán má moje sympatie. Taky bych neměla problém si v noci upéct bůček. A pak ho ráno snídat. Rozhodně radši než obilné kaše. Ale to Veronika nevěděla před těmi 10 lety? Tady se jasně ukazuje, že nesoulad v otázce jídla může být stejně důležitý, jako v otázce sexu, sportu, výchovy potomstva a tak vůbec. Člověk, co má rád pořádné porce masa, se prostě neshodne s jiným, který se živí ovocem a tmavým chlebem. To nikdy nepůjde dohromady a dost se divím, že jim to vydrželo 10 let, zjevně proto, že si do toho pán nedal mluvit, sám si nakupuje a sám si i vaří a peče. Za sebe pravím, že bych do toho nikdy nešla - do spolubydlení s člověkem s rozdílným životním stylem a návyky. Na to vždycky jeden nebo i oba doplatí, protože co se ze začátku zdálo "roztomilé", protože byl jedinec zamilovaný a dokázal se přes to přenést, to po delší době začne vadit a vadí to čím dál víc. Až to dopadne takhle. A řešení to nemá, protože ani jeden nemůže po tom druhém chtít, aby se změnil podle jeho představ. Ultimátum typu "zahodíš bůček a budeš jíst salát, nebo se rozejdeme", to je jen cesta k rychlejšímu rozchodu od stolu. Od lože se zřejmě již rozešli. ]:-D

Elynor
11. května 2021 • 7:54

To je zajímavá matematická úloha. ]:-D Kolik váží Veronika dnes, když její přítel má dnes o 80 kg více než Veronika, a před deseti lety měl o 40 kg méně než dnes, ale bylo to trojciferné číslo ? :-)

Dasa63
11. května 2021 • 18:33

@Elynor: řešení matematické úlohy - má kolem 140 kilo a on 60. Není to tak těžké, když si přečtu, co jí ona, těžko bude mít třeba 80 a on 160, protože takováhle pipka by to nepřežila, kdyby měla kilo navíc. :-D

Doporučujeme

Články odjinud