Veronika Arichteva dává přednost těhotenství před prací. Končí s natáčením

15. 5. 2020
Skloubit práci s těhotenstvím není vždy jednoduché, i když řada žen pracuje do poslední chvíle před porodem, tak jako za starých časů, kdy mnohdy ženy rodily na poli uprostřed práce. To oblíbená herečka Veronika Arichteva se vzhledem k pandemii koronaviru rozhodla věnovat se prozatím jen svému nadcházejícímu mateřství. Není se co divit, je v pátém měsíci. Mrkněte se na fotky, jak vypadalo její poslední natáčení.

Poslední scény maskuje bříško

Herečka Veronika Arichteva, která je v pátém měsíci těhotenství, se rozhodla, že dál nebude pokračovat v natáčení seriálu Slunečná. Důvodem odchodu jsou její požehnaný stav a zdravotní rizika spojená s pandemií koronaviru. Původně si herečka myslela, že bude natáčet, dokud jí to stav dovolí a rostoucí bříško nebude překážkou pro filmaře, teď je všechno kvůli pandemii jinak. Veronika Arichteva tak coby Denisa Kánská končí a před sebou má už jen mateřské povinnosti. „Miminko je nejdůležitější. Pokud se situace uklidní a ukáže se, že pro mě natáčení jako pro těhotnou nebude rizikové, tak bych samozřejmě ráda točila,“ uvažovala herečka ještě předtím, než se po dvou měsících opět otevřely dveře ateliérů.

Bude předstírat, že ztloustla

Veronika Arichteva nyní nastoupila na natáčení jen proto, aby dotočila svoje party a se všemi se rozloučila. „Do ateliérů jsem se těšila moc. Chtěla jsem se hlavně se všemi rozloučit a poděkovat jim, že mi tady s nimi bylo moc dobře. Takže si dnešek užívám – a pak už zase zpátky domů,“ popisuje své pocity Veronika, která poslední scény točila ve vlastním oblečení. „Normální džíny už nedopnu, mám ty s gumou. Teď se to budeme snažit nějak schovat, protože v ději těhotná nejsem. Zkrátka budeme předstírat, že jsem jen trochu tlustá,“ usmívá se Veronika, která sice prozatím končí, ale ve Slunečné se objeví ještě i v září, protože řada dílů je předtočená. 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Profesní povinnosti jsou pro vás noční můrou a nevíte, jak je uchopit. Nadřízený na vás vyletí, protože jste nespolehlivé a děláte mnoho chyb. To je na začátek týdne silná rána a hodně…