Vica Kerekes: Rodačka z Fiľákova hraje samé dračice. Jaká je ve skutečnosti?

14. 6. 2019
Na svém kontě má přes čtyřicet celovečerních filmů, které natočila v České republice, na Slovensku i v Maďarsku. Je považovaná za jednu z nejvíce sexy hereček a překvapivě ji mají rádi nejen diváci, ale taky kritici. Ve filmech často ztvárňuje živelné ženy. Ona sama sebe za dračici ale nepovažuje. Jaká tedy je Vica Kerekes?

Hlásila se na policejní akademii

Narodila se 28. března 1981 ve slovenském Fiľakovu jako Éva. Její maminka byla Maďarka a táta byl napůl Maďar a Slovák. Vyrůstala s rodiči na Slovensku a chodila do slovenské školky, ovšem základní školu i gymnázium už studovala v maďarštině. Maďarštinu tedy plynně ovládá, stejně jako slovenštinu, a v poslední době i češtinu. Ještě nedávno ji ale do češtiny dabovali. Znalost více jazyků považuje za užitečnou věc a velký dar. „Díky tomu je pro mě snadnější přibírat si další jazyky a jde mi to snadněji než ostatním,“ říká.

Na rodné město nedá dopustit, tam je prý sama sebou a na nic si nehraje. K divadlu se dostala jako malá holka, maminka byla učitelka a ochotnicky režírovala. Po maturitě na gymnáziu pracovala Vica Kerekes chvíli jako kulturní redaktorka a překvapivě se hlásila na policejní akademii. Náhodou narazila na inzerát, který informoval o otevření nové policejní školy, tak to zkusila. „Měla jsem akční povahu, ráda jsem běhala venku a dělala různé klučičí věci,“ řekla v rozhovoru pro časopis Moje psychologie.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Sledujte s dětmi vánoční pohádky, protože se naladíte na vlnu nejkrásnějších svátků v roce. Přeci jen si potřebujete po náročném pracovním týdnu odpočinout a relax s rodinou je to pravé…