Vícegenerační soužití má řadu výhod. Toto získáte, když budete bydlet s rodiči

18. 1. 2022
V souvislosti s vícegeneračním soužitím se mluví jen o nevýhodách, má však i celou řadu předností! A nejen pro dospělé, ale i pro děti. Které by vás mohly nalákat?

Návrat k rodičům

Ještě v minulém století bylo vícegenerační soužití vcelku běžné, ne každý pár či mladá rodina mohla bydlet ve svém či v nájmu. A za komunistů byty nebyly. Svízele a těžkosti takového bydlení si každý z nás umí jistě představit, výborně je ilustrovali kupříkladu filmoví Homolkovi, komediální trilogie natočená v sedmdesátých letech minulého století. Bohužel se v posledních několika letech zdá, že to s pořízením vlastního bydlení nebude do budoucna žádný med a některé mladé rodiny již nyní opět bydlí společně s rodiči. Anebo se k rodičům, kupříkladu po rozvodu či ve finanční tísni, vrací. Vzhledem k tomu, že každá mince mívá dvě strany, je možné i na takové rodinné uspořádání koukat z té lepší strany. Co všechno získáte?

Co znamenají hádky ve vztahu? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Ať už se pustíte do jakékoliv činnosti, vykonáte ji s úsměvem na tváři. Do toho vytváříte skvělou atmosféru v kolektivu a nebojíte se jít stále kupředu. Vaše myšlenky jsou hodnotné a…