Victoria a David Beckhamovi slaví 20 let spolu: Jaké je jejich manželství?

4. 7. 2019
Před dvaceti lety, 4. července si své Ano řekli slavný fotbalista David Beckham a tehdejší členka slavných Spice Girls Victoria Adams. I když jejich manželství nebylo bez poskvrnky, stále tvoří šťastný pár. Jak se sexy idol žen a bývalá Posh Spice dali dohromady, jakou měli svatbu, jak zvládli nevěru a kolik mají dětí?

Před svatbou

Victoria Adams zahájila svoji kariéru v roce 1994 coby členka legendární dívčí skupiny Spice Girls. Coby Posh Spice vydržela v seskupení do roku 2001, poté se v roce 2007 na dvanáct měsíců vrátila. V té době fotbalista David Beckham kopal za Manchester United, odkud později přešel do klubu Real Madrid. Daleko známější byl ale kvůli svému vzhledu, jež opěvovaly statisíce žen po celém světě. Beckham dodnes udává módní trendy a pořád patří mezi často oceňované nejkrásnější muže planety.

David s Victorií se setkali v roce 1997 po zápase Manchester United v hráčském salónku. David tehdy Victorii požádal o telefonní číslo, které mu napsala na letenku z Londýna do Manchesteru. A byla ruka v rukávě. Podle Victorie šlo dokonce o lásku na první pohled! O rok později se pár zasnoubil a Victoria dostala zásnubní prsten v hodnotě více jak dva miliony korun. V té době už snoubenci očekávali svého prvního potomka, syna Brooklyna.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Mezinárodní Den Země využijte k procházce či sportu. Užívejte si krásy přírody a po toulkách lesem posbírejte třeba odpadky. Budete mít dobrý pocit a uvědomíte si, že jsou důležitější…

Nejčtenější články

Doporučujeme