Video: Madonna vypadá na nových fotografiích o 20 let mladší

11. 11. 2011
Video: Madonna vypadá na nových fotografiích o 20 let mladší
Zpěvačka Madonna (53) vypadá na obálce listu Harper's Bazaar stejně mladě jako její chráněnka Andrea Risenboroughová (30).

Možná to tentokrát fotograf s retušováním trochu přehnal: Madonna má na snímcích neuvěřitelně dlouhé, štíhlé nohy, zářivou pleť a tvář bez vrásek.

Vypadá o desítky let mladší, než je její opravdový věk, skoro stejně mladě jako její britská kolegyně.

Jde o součást propagace nového filmu W.E., jehož režie se americká zpěvačka ujala. Mladá Britka Andrea ve snímku ztvárnila roli Wallis Simpsonové, ženy, kvůli níž se král Edvard VIII. vzdal trůnu. Risenboroughová zaujala kritiky již rolí Margaret Thatcherové v televizním filmu The Long Walk To Finchley.

Madonna momentálně chodí s francouzským tanečníkem Brahimem Zaibatem (24). Má čtyři děti - Lourdes (15), Rocca (11), Davida (6) a Mercy (5) - a tvrdí, že si partnery vybírá s ohledem na ně.

"Je pro mne velmi důležité, aby mé děti mohly obdivovat a respektovat partnera, kterého si zvolím. Zvláště zásadní je to pro syny, kteří sice mají svého otce, ale také potřebují mužský model," vysvětluje zpěvačka a režisérka.

ČTĚTE TAKÉ:
Horoskop na listopad

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V neděli vám spadne kámen ze srdce. Rodinná nálada je na jedničku a příbuzní jsou šťastní, že se zase usmíváte. Trvalo to sice o něco déle, ale je to tady! Nenechte si zkazit náladu a…