Video návod krok za krokem: Jak se rychle nalíčit, když ráno zaspíte?

15. 2. 2021
Video návod krok za krokem: Jak se rychle nalíčit, když ráno zaspíte?
Určitě se vám občas stane, že ráno v polospánku zamáčknete budík s tím, že si pospíte ještě pět minut, až z toho nakonec zaspíte a máte pouhou čtvrthodinku na to, abyste se vypravila do práce nebo se přesunula k důležité on-line poradě. Přitom potřebujete vypadat upraveně. Jak to zvládnout? Mrkněte na video v úvodu článku.

Stačí pár minut

Samozřejmě nechcete mezi své kolegy přiběhnout uřícená, neupravená a s kruhy pod očima. Pokud jste zvyklá denně používat make-up, víte, že to nějaký čas zabere, než vše vypadá podle vašich představ. I když už máte své triky a jistou ruku, stejně prostě pár minut potřebujete. Pokud v současné době pracujete z domova, máte jen různé on-line meetingy. Kamera je celkem milosrdná, neukazuje všechny detaily, na druhou stranu vás zabírá celkem zblízka, proto ani na on-line schůzkách nemůžete být neupravená. Vizážistka Lucid vám poradí, jak vypadat skvěle a sexy i tehdy, když vás tlačí čas a máte na nalíčení jen pár minut. Na podrobný návod se podívejte ve videu v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Od přírody jste tak trochu přidrzlí a neradi se přizpůsobujete. Teď by se vám mohla vaše povaha vymstít, přitom máte k úspěchu jen krůček. Při komunikaci s kolegy, šéfem a důležitými lidmi…