Komentáře k článku zpět na článek

hynek 2. 4. 2016 | 18:38

Nevím, nevím, buď bych si cvrkl, nebo bych ji přizabil. Ale máte pravdu, celá sranda by mohla dopadnout i tragicky, takže za mě také ne.

Aneta1234 1. 4. 2016 | 18:53

Taky nejsem příznivec těhlech lekacích scének. Vzpomněla jsem si na video, kde pejska oblékli do kostýmu pavouka a pejsek pak coby obrovský pavouk měl strašit lidi v nějakém podchodu. Všichni lidi z videa v panice utekli, ale nevím, jak by tvůrci videa přišlo vtipné, kdyby někdo ve strachu na pejska-pavouka zaútočil a třeba ho ukopal...

Zebruška 1. 4. 2016 | 16:49

šiška: ano, to mě taky napadlo jako první - co kdyby tam někdo dostal z leknutí infarkt. Podobné "vtipkování" se mi taky zdá už přes čáru.

farah.farah 1. 4. 2016 | 13:06

šiška: nebezpečné je i to že lidi někdy v leknutí mají reakci útočit, viděla jsem podobný "vtip" kde byla holčička jak z japonského hororu na chodbě bytového domu 2x lidi z leknutí začaly vůči ní máchat taškama a musel tam rychle přiškočit někdo kdo ten vtip organizoval aby zasáhl. Nebo třeba těhotná co by se lekla nebo někdo s nemocným srdcem jak píšete.....naprosto pitomé a nebezpečné někoho takto děsit. Navíc pokud vím je tohle video několik let staré, tak že Dáma zase nevypotila nic nového....Ach jo jde to tu od desíti k pěti....

šiška 1. 4. 2016 | 12:54

Za mě tedy hodně hnusný žert!!! Co kdyby ty ženy ranila úlekem mrtvice nebo zradilo srdce? Ono by stačilo pustit si do kalhot!Přesto že mám velký smysl pro legraci a mám ji moc ráda ale tento humor neuznávám!

Přečtěte si také

Horoskopy

S příchodem podzimu jsou tady krátké dny a dlouhé noci. Najednou se vám nabízí více prostoru pro…