Video: Šílené! Američanka zaplatila dva miliony, aby se stala živou nafukovací pannou

24. 3. 2014
Katella Dash z Minnesoty se narodila v těle muže. Před patnácti roky se ale rozhodla, že s tím něco udělá a nastoupila náročnou léčbu kvůli přeměně pohlaví. Jenže v jejím případě se jedná o přeměnu v živoucí nafukovací pannu. Kvůli tomu, aby připomínala erotickou pomůcku, utratila v přepočtu téměř dva miliony korun.

„Moc se mi líbí, že vypadám jako z umělé hmoty, většina lidí mě kvůli extrémní vizáži nenávidí, ale to mě jen nutí podstupovat víc a víc zákroků. Myslím, že jsem opravdu posedlá plastickou chirurgií, ale já se cítím normálně v extrémní vizáži. Vzhled, jehož chci nakonec dosáhnout, je chodící nafukovací panna, abych byla co nejumělejší osobnost, jakou můžu být,“ svěřila osmatřicetiletá Katella v rozhovoru pro britský deník Metro.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Dashová podstoupila desítky operací. Krom přeměny pohlaví a augmentace poprsí na velikost košíčků M má také implantáty v pozadí a obličeji. Tvář a rty jí plastičtí chirurgové upravovali několikrát.

Podívejte se na dokument o této extravagantní ženě:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Merkur je v báječném sextilu s Jupiterem a vytváří parádní atmosféru pro seznamování a navazování přátelských vztahů. Bez pochyby máte mnoho přátel, kteří vás mohou navést k novému…

Nejčtenější články

Doporučujeme