Komentáře k článku zpět na článek

kiburi 22. 7. 2015 | 18:49

Kasablanca: já bych tebe a tobě podobné s chutí šoupla do rezervace, kde byste žili jako v osmdesátých letech, abyste měli to správné srovnání. Dneska je maso také maso a mléko mlékem, ale těžko za ty dotované ceny, co bylo dřív. Dotované znamená, že jsme na ně stejně dopláceli všichni. Ať jsme to kupovali nebo ne.
Dneska v poměru k platům je maso daleko levnější, než bylo dřív, je ho všude dost, jen člověk musí umět si vybrat kvalitu a nekupovat ty napíchané a proto nekvalitní šmejdy za směšnou cenu. Kvalita vždycky stojí o něco více. Co je nejdůležitější a to nechcete pochopit, že dneska máme možnost VOLBY, to jsme tenkrát neměli. Skoro v ničem.
..
Spotřební zboží je také levné. Automatická pračka stála dřív tolik, co dnes, televize, vysavače jsou snad ještě levnější. Jak potom chcete, aby vydržely? Když lidi v továrnách , co je vyrábějí, chtějí slušné platy a jistou práci?

Mata69 22. 7. 2015 | 09:09

Šklíba: ta je teda "úchvatná"...a fakt "velice vtipná". :-/ Ale takových bylo více, stačí se mrknout na youtube.

Šklíba 20. 7. 2015 | 08:52

Mata69: Ony ty reklamy byly i na věci, které se sehnat daly a nikdo je asi moc nekupoval. Jeden rok asi byly přebytky zelí. A reklama na zelí byla fakt "třeskutě vtipná".
https://www.youtube.com/watch?v=dYchlz9is-U

Mata69 19. 7. 2015 | 17:01
Mata69 19. 7. 2015 | 16:54

Kasablanca: za minulého režimu byly reklamy zábavné??? Ano byly, to je fakt, třeba na věci, které nešly sehnat a když už, tak se na ně stála od noci fronta a stejně se na každého nedostalo. Naštěstí si tu dobu dobře pamatuji.

Kasablanca 18. 7. 2015 | 13:57

Pamatuji se dobře na pana Vajíčka. Reklamy byly zábavné a krátké, ne jako dnes, kdy jsou reklamy čím dál stupidnější a delší. Klidně si stačím umýt nádobí. Koukat se na ty přiblblé obličeje stejně nejde a reklamy se týkají stejně skoro jen konečníku, střevům, vagíně nebo pro změnu erekci. A co se týče prázdných regálů, možná pár let po válce občas prázdné byly, ale později už ne, je to jen z Vaší strany cílené vymývání mozků lidí, kteří to nepamatují. Nebylo toho snad tolik co dnes, aby bylo to na rozdíl od dnešního zboží kvalitní, maso bylo masem, mléko mlékem atd.... No a spotřební zboží vydrželo léta, ne jako dnes, kdy díky kurvítkům vydrží jen do konce záruční doby.

Přečtěte si také

Horoskopy

Vstup do dalšího listopadového týdne si užijete na sto procent. Stále se snažíte zavděčit šéfovi,…

Nejčtenější články

Doporučujeme