Víkend s kosmetikou a hračkami

27. 3. 2000
V sobotu 25.3. bylo na pražském Výstavišti opravdu veselo a bylo se na co dívat. Ideální spojení zajímavých akcí pro celou rodinu.

Víkend s kosmetikou a hračkami

V sobotu 25.3. bylo na pražském Výstavišti opravdu veselo a bylo se na co dívat. Ideální spojení zajímavých akcí pro celou rodinu. V jedné části průmyslového paláce probíhal veletrh hraček Dětský sen, v jeho druhé části Mezinárodní veletrh kosmetiky a zdravého životního stylu LA BELLA DONA, a to vše doplňovala právě probíhající Matějská pouň.

Na veletrhu LA BELLA DONA bylo k vidění velké množství vlasové kosmetiky, parfémů, léčebné a dekorativní kosmetiky, dětské i pánské kosmetika, bižuterie, toaletní potřeby, firmy zde představovaly přístroje k péči o pleň, vybavení kosmetických salonů a pracovišň… Návštěvnice veletrhu si mohly nechat upravit i různě nazdobit nehty, či ozdobit svoje tělo tetováním Henou. O tom také byla soutěž. Doprovodným programem veletrhu bylo totiž Mistrovství ČR v NAIL a BODY ARTU.

V sekci WELLNESS - zdravý životní styl- se nabízela celá řada různých typů solárií, potravinových doplňků, různé diagnostické metody ( například měření obsahu tuku v organismu), léčebné metody, literatura….

Na Dětském snu si na své přišly samozřejmě děti, pro které byl veletrh určen především. Celá řada firem zde nabízela svoje hračky, hry, stavebnice, kola, skluzavky, dřevěné i plastové domečky, dětskou bižuterii, dětské knihy, dětské oblečení, masky na karneval či jiné akce. Pro ty nejmenší návštěvníky veletrhu tu byly vybudovány dětské kouty, kde se mohli prohánět na dřevěných motorkách, klouzat na skluzavce či jinak dovádět A pokud jste nezakoupili Vaší ratolesti něco z nabízeného zboží přímo na veletrhu, jistě jste si přinesli domů řadu zajímavých kontaktů a inspirací.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Závěr směny bude klidný a pohodový. S kolegy si pokecáte a šéf si nemá na co stěžovat. Je před vámi prodloužený víkend, který byste měli prožít romanticky i relaxačně. Zkuste spojit…

Nejčtenější články

Doporučujeme