Víkend v Národním divadle

25. 10. 2001
Víkend v Národním divadle
Národní divadlo připravilo pro své diváky milé překvapení na nadcházející sváteční víkend. Na všechna odpolední a večerní představení v historické budově Národního divadla od pátku 26. října do neděle 28. října prodává zbylé vstupenky se slevou.

Víkend v Národním divadle

Národní divadlo připravilo pro své diváky milé překvapení na nadcházející sváteční víkend. Na všechna odpolední a večerní představení v historické budově Národního divadla od pátku 26. října do neděle 28. října prodává zbylé vstupenky se slevou. S padesáti procentní slevou tak můžete vidět Smetanova Dalibora v režii J. A. Pitínského (pátek 26. 10.) a večer dvou Kyliánových choreografií Dítě a kouzla / Sinfonietta, se kterým balet ND sklidil veliký úspěch před nedávnem v Paříži (sobota 27. 10. a neděle 28. 10. od 17 hodin). Na odpolední představení Kyliánových choreografií (sobota a neděle od 14 hodin)jsou poskytovány 20 % slevy na vstupenky.

Zdroj: ND

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Nadšení pro věc vám rozhodně nechybí, a proto berete veškeré pracovní úkony velice vážně. Vaší iniciativy si všímá jindy nabručený šéf a zlepšujete mu náladu. Konečně si troufáte říci, že…

Nejčtenější články

Doporučujeme