Vilém Čok se udržuje v kondici tlakovým cvičením

11. 7. 2002
Vilém Čok se udržuje v kondici tlakovým cvičením
Kontroverzní zpěvák, jehož nahé urostlé tělo mohly fanynky nedávno obdivovat na stránkách jednoho bulvárního tisku, odhání stres pravidelným cvičením. Jakmile na něj čekají nepříjemné situace, vyrazí do bazénu. Zaplave si a vše se zdá hned snazší. Vilém Čok však nerelaxuje jen plaváním.

Vilém Čok se udržuje v kondici tlakovým cvičením

Klepněte pro větší obrázek Kontroverzní zpěvák, jehož nahé urostlé tělo mohly fanynky nedávno obdivovat na stránkách jednoho bulvárního tisku, odhání stres pravidelným cvičením. Jakmile na něj čekají nepříjemné situace, vyrazí do bazénu. Zaplave si a vše se zdá hned snazší. Vilém Čok však nerelaxuje jen plaváním. "Na stres je dobré tlakové cvičení. Jak to funguje?

Lehnete si na koberec a snažíte se co největší silou přitisknout k podlaze chodidla a dlaně. Pak se nadzvednete, vydechnete a zase se položíte."
Taková cvičení provozuje Vilda Čok jednou až dvakrát týdně. "Je to různé. Podle stupně zátěže. Vlastně to celé funguje jako akupresní cvičení?"
Aby se zpěvák udržel v kondici, snaží se také vynechat některé položky ze svého jídelníčku. Tedy pokud to jde. "To je ten problém. Jsem všežravec a sním všechno, kromě vařené mrkve a smaženého celeru. Nijak zvlášň se nehlídám. Jen omezuji červené maso. Jím hodně ryby a bílé maso."

Vilda Čok odpuzuje negativní energii i dalšími netradičními prostředky. Rád si například barví nehty na černo, aby zahnal démony. Na boj s přízraky teď totiž nemá čas, neboň chystá novou desku a stále účinkuje v muzikálu Johanka z Arku. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jste moc rádi, že se vám podařilo vyřešit finanční potíže díky odměně od šéfa. Nemohlo to dopadnout lépe, to ví jeden z kolegů a chce půjčit. Nedělejte to, potom by vám opět finance…

Nejčtenější články

Doporučujeme