Vilém Čok ztloustnul o padesát kilo!

2. 3. 2010
Vilém Čok ztloustnul o padesát kilo!
Rocker Vilém Čok se změnil k nepoznání! Je to skutečně on? Legendární "Čokíno" se sice stále pohybuje po jevišti s neuvěřitelnou grácií, ale přibral padesát kilo. Kvůli roli Wilcoxe v muzikálu Baron Prášil si nechal narůst i podivný vous.

Že by to udělal schválně, aby Vildu nikdo nepoznal a nebylo mu vyčítáno, že se opět upsal muzikálu?

"To rozhodně ne, já si muzikály docela užívám, je to příjemná změna," říká Vilda Čok Korzu.

Někteří příznivci Viléma Čoka a jeho kapely Bypass, se kterou před časem vydal desku s názvem Černoška s obrovskejma kozama, ale jeho působení v muzikálech nesou těžce.

"Já s tím problém nemám, a co se týče váhy, tak mám naštěstí pořád stejně. Malinko přes sedmdesát kilo. Pod kostýmem nosím takovou lehoučkou speciální vestu i s nohavičkami, která člověka takhle pěkně zakulatí," vysvětluje Vilém Čok.

Kostým je podle něj i docela pohodlný, jen v létě v něm bude asi pořádné horko. Tvůrci počítali ale se vším. Pokud se bude Vilda během představení nadměrně zavlažovat, nebo na něj přijde náhlá příhoda, nemusí mít obavy. Na příslušných místech je potřebný otvor…

"Je to speciálně udělané na moji figuru, žádný problém by neměl nastat. A jinak, prý bych takhle vypadal, kdybych ztloustl tak o padesát kilo. Myslím ale, že takové nebezpečí nehrozí. Mám skvělý metabolismus a pořád jsem v pohybu. Zatím jsem žádné diety držet nemusel," chlubí se "Čokíno".

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Dalo by se říci, že jste profesně rozjetí a jedete si pro další úspěch. Počítejte však s tím, že to nebude úplně snadné. Rozhodně se musíte přizpůsobit kolegům i šéfovi. Týmová práce je…

Nejčtenější články

Doporučujeme