Víme, co chtějí ženy najít pod vánočním stromečkem

5. 12. 2017 Reklama
Víme, co chtějí ženy najít pod vánočním stromečkem
Máme před sebou první adventní neděli a to značí, že se Štědrý večer nezadržitelně blíží. Právě teď je skvělý čas na pořízení vánočních dárků. Mezi osvědčené dárky, které potěší každou ženu, patří samozřejmě šperky.

Každá žena se chce líbit

Každá žena ráda vypadá dobře a ve skrytu duše touží po obdivných komplimentech od jejího milovaného protějšku. Proto jí určitě uděláte radost maličkostí, kterou si bude moci přidat do své šperkovnice, než „praktickým dárkem“ jako jsou například věci do domácnosti a na úklid. Šperky lze pořídit v různých cenových relacích, ovšem určitě se vyplatí investovat do originálního kousku, který vaší kamarádce, mamince, sestře, babičce, dceři nebo vnučce vykouzlí úsměv na tváři.

Šperky s příběhem

Pokud hledáte luxus, který nezruinuje vaši peněženku a který sleduje módní trendy, seznamte se se značkou TOUS. TOUS sází na inovace a stylový design, ale zůstává věrna svým klasickým hodnotám. Zároveň staví na tradičním řemeslném umění, které kombinuje s těmi nejmodernějšími technologiemi. Historie značky TOUS sice sahá až do roku 1920, zlomovým bodem se stal ale až rok 1965, kdy rodinný obchod převzal Salvador Tous a jeho manželka Rosa Oriol. Ta si otevřela malý šperkařský ateliér a pustila se do navrhování netradičních šperků. Její počin byl úspěšný a značka se začala prosazovat na mezinárodní úrovni. Ke šperkům se tak časem přidaly módní kabelky, sluneční brýle, hodinky, parfémy a další doplňky.

Ikonický medvídek

Symbolem značky je medvídek TOUS, který se zrodil již v roce 1985. Tento roztomilý design stál na samém počátku mezinárodní expanze společnosti a dodnes má nezastupitelné místo ve všech kolekcích. Pro mnohé se stal nepostradatelným talismanem pro štěstí. Svými oblými tvary a něžností připomíná ty nejkrásnější vzpomínky na dětství. Nechte se jeho třpytivým kouzlem oslnit i vy!

Klepněte pro větší obrázek

Okouzlující náhrdelník

Náhrdelník Tea Time se zrodil před několika lety z lásky, kterou Rosa Oriol chová k drahým kamenům. Tento neodolatelný doplněk dokonale doladí každý outfit.

Klepněte pro větší obrázek

Kolekce Eklat

A u drahých kamenů ještě zůstaneme – představuje se vám kolekce Eklat. Klasická kombinace s vzácnými kovy, které kraluje bílý topaz. Vůbec poprvé značka TOUS nabízí šperky s tímto drahokamem, který je neuvěřitelně jasný a tvrdý. Bílý topaz otevírá dveře nové generaci klasických kousků v provedení z několika vybraných materiálů.

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Střelci, nepodléhejte svým emocím a náladám. Pokud se chcete zviditelnit, tak rozumným způsobem. Jen tak si to u šéfa následně nerozházíte. Více času věnujte po práci dětem, jsou bez…

Nejčtenější články

Doporučujeme