Víme, jak se jmenuje: Princ dostal jméno Louis. A jak dál?

27. 4. 2018
Stačily pouhé čtyři dny a už víme, jak se jmenuje Jeho královská Výsost princ z Cambridge. Bookmakeři tipovali jména Philip, James, Albert, Arthur (Charlesovo a Williamovo prostřední jméno), ale tentokrát se vůbec netrefili.

Kate a William konečně prozradili jméno svého třetího dítěte. Princ dostal jméno Louis Arthur Charles. V oznámení královského paláce stojí: „Vévoda a vévodkyně z Cambridge s radostí oznamují, že pojmenovali svého syna Louise Arthura Charlese. Miminko bude známé také jako jeho královská výsost, princ Louis z Cambridge,“ oznámil Kensingtonský palác na Twitteru.

Kate a William se při výběru jmen svých dětí dosud vždy inspirovali dějinami. Princ George, celým jménem George Alexander Louis, odkazuje na šest předchozích králů. Jeho sestrička, princezna Charlotte, celým jménem, Charlotte Elizabeth Diana, ctí matku a babičku svého otce.Opět se očekávalo, že upřednostní něco tradičního. Britští bookmakeři v roce 2013 správně odhadli jméno George. V případě jeho sestřičky Charlotte se ale sekli a tipovali Alici.

Tentokrát se nejčastěji skloňovalo jméno Arthur (Charlesovo a Williamovo prostřední jméno), dále Henry, Albert, Alfred, Philip. Sázkaři tipovali i Frederick a James. 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Rozhodně nepopřete, že vám v těchto dnech váš protějšek leze na nervy trochu víc než obvykle. Jeho reakce vás dráždí. Zjišťujete, že se kvůli němu často rozčilujete a není vyloučena ani…

Nejčtenější články