Víme, jak se jmenuje: Princ dostal jméno Louis. A jak dál?

27. 4. 2018
Stačily pouhé čtyři dny a už víme, jak se jmenuje Jeho královská Výsost princ z Cambridge. Bookmakeři tipovali jména Philip, James, Albert, Arthur (Charlesovo a Williamovo prostřední jméno), ale tentokrát se vůbec netrefili.

Kate a William konečně prozradili jméno svého třetího dítěte. Princ dostal jméno Louis Arthur Charles. V oznámení královského paláce stojí: „Vévoda a vévodkyně z Cambridge s radostí oznamují, že pojmenovali svého syna Louise Arthura Charlese. Miminko bude známé také jako jeho královská výsost, princ Louis z Cambridge,“ oznámil Kensingtonský palác na Twitteru.

Kate a William se při výběru jmen svých dětí dosud vždy inspirovali dějinami. Princ George, celým jménem George Alexander Louis, odkazuje na šest předchozích králů. Jeho sestrička, princezna Charlotte, celým jménem, Charlotte Elizabeth Diana, ctí matku a babičku svého otce.Opět se očekávalo, že upřednostní něco tradičního. Britští bookmakeři v roce 2013 správně odhadli jméno George. V případě jeho sestřičky Charlotte se ale sekli a tipovali Alici.

Tentokrát se nejčastěji skloňovalo jméno Arthur (Charlesovo a Williamovo prostřední jméno), dále Henry, Albert, Alfred, Philip. Sázkaři tipovali i Frederick a James. 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Kozorozi, dnes je váš šťastný den, a to nejen kvůli tomu, že nemusíte do práce. Jindy byste do ní spěchali, protože jste pracovití, ale nyní ne. Jste mentálně vyčerpaní a nedokážete…

Nejčtenější články

Doporučujeme