Víme, jaké jsou čtyři základní chyby při dietách. Vyhněte se jim

25. 3. 2021
Víme, jaké jsou čtyři základní chyby při dietách. Vyhněte se jim
Hubnutí. Téma věčné, vděčné a nekonečné. Dnes se podíváme na různé chyby, které děláme při dietách. Chcete slyšet jasné doporučení a praktické rady od Petra Havlíčka? Ve videu pod titulkem článku se ale dozvíte mnohem víc.

Hubnutí je téma, které mnoho lidí provází na každém kroku. Aby bylo konečně úspěšné, je podle výživového specialisty Petra Havlíčka třeba zásadně změnit úhel pohledu na tuto problematiku. "Hlavní chybou je stanovení si špatných cílů. Například – chci zhubnout pět kilo do svatebních šatů," vysvětluje Havlíček.

Podle něj se po dosažení takového cíle rozpouští motivace ve zdravém životním stylu pokračovat a člověk opět sklouzává ke svým zlozvykům. Správným cílem tedy musí být cesta. Cesta ke zdravému životnímu stylu a zdravému vztahu ke své osobě a tenhle proces by nás zároveň měl bavit a naplňovat.

Jaké jsou další chyby a jak se s nimi vypořádat, už se dozvíte ve videu pod titulkem článku.

Další rady Petra Havlíčka najdete v pořadu Rozum v troubě na Mall.tv.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Nadřízený je s vámi natolik spokojený, že vám svěří důležitý úkol. Jakmile se to dozvíte, budete v sedmém nebi. Ihned se chopíte své šance a dáte do toho všechno. Z práce přijdete domů…