Víme, která televize se vám přizpůsobí: Digitální!

5. 3. 2018 Reklama
Víme, která televize se vám přizpůsobí: Digitální!
O2 minulý rok v listopadu opět dokázalo, že jejich digitální televize opravdu neznají hranic. Díky funkci Moje Menu, tedy úvodní obrazovce šité na míru, se totiž majitelé O2 TV nyní dostanou k obsahu ještě snadněji. Přečtěte si, jak by se televize po zapnutí mohla přizpůsobit i vám.

Vyměňte klasickou televizi za digitální

Nevýhoda klasické televize spočívá také v tom, kolik času vlastně ztratíme už jen přepínám programů a hledáním pro nás zajímavého obsahu. Moderní technologie se naštěstí posouvají stále kupředu, přičemž mezi hlavní benefity, které nám tento vývoj soustavně přináší, patří i úspora času.

Diváci ocení přeskočení nedůležitých kroků, jež se dají zautomatizovat anebo dokonce personalizovat tak, aby dostali, co hledají v co nejkratším časovém úseku. A právě tohle má za cíl funkce Moje Menu.

Televizní vysílání na míru

Jakmile spustíte televizi, přivítá vás personalizovaná obrazovka , která vám umožní jednoduchou orientaci v pořadech, filmech nebo seriálech, které máte rádi. Místo toho, abyste se brodili v záplavě čítající více než 1000 filmů , si vybíráte mezi pro vás doporučenými filmy a pořady. Nic samozřejmě nestahujete, ale díváte se okamžitě. Kromě bohaté videotéky máte možnost zpětně zhlédnout až 5 000 hodin seriálů a filmů.

Obsah na míru najdete ve 3 přehledných řádcích, kde mimo jiné zůstávají i vámi „rozkoukané“ pořady . Pokud byste si přeci jen chtěli filmy vyhledat, nabízí se vám možnost vyhledávat jednak podle názvu filmu a jednak nově i přes jména jednotlivých režisérů. Tato jedinečná funkce byla ještě donedávna přístupná pouze majitelům set-top boxu O2 TV, ale díky inovaci, kterou prošel i samotný web O2 TV, si ji nyní můžete vyzkoušet na vlastní oči právě tam.

Toužíte i vy po digitální televizi, která se vám přizpůsobí? O2 TV můžete mít už za 299 Kč/měsíčně. Při sjednání neomezeného tarifu pro svou rodinu ji navíc získáte jen za 1 korunu.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

S šéfem si vjedete do vlasů, ale nepůjde o nic hrozného. Tak to máte poslední dobou pořád. Aspoň si uvědomíte, co byste na sobě mohli vylepšit a zdokonalit. Se svými profesními výkony…

Nejčtenější články

Doporučujeme