Virtuální kadeřník - soutěž o zajímavé ceny

28. 9. 1999
Přichystali jsme pro Vás jedinečnou akci, při níž můžete zjistit, jak budete vypadat s jiným účesem. Nejzajímavější a nejpovedenější proměna bude odměněna. Již nyní je připraveno spousta cen. Každá pátá objednávka zdarma.

Virtuální kadeřník

- Každá Dáma, která si objedná
(na Internetu i na Drogemě) virtuální účes získá jako dárek kosmetický balíček s překvapením.

Přichystali jsme pro Vás jedinečnou akci, při níž můžete zjistit, jak budete vypadat s jiným účesem. Nejzajímavější a nejpovedenější proměna bude odměněna. Získáte možnost nechat se ostříhat ve vybraném kadeřnickém salónu a tři výherkyně získají dárkový balíček od nakladatelství IKAR, ve kterém nebude chybět nejnovější publikace "Tři sta nových účesů".

Virtuální kadeřník je počítačový program, který Vám umožní vyzkoušet, jak budete vypadat s jiným účesem. Máte tři možnosti, jak program vyzkoušet:

  1. Koupit si ho. Jmenuje se HAIR STUDIO a můžete se ho objednat na našich stránkách. Obsahuje 208 účesů, každý s možností měnit i barvu účesu. Pošleme Vám ho na dobírku.

  2. Objednant si účes po Internetu. Na našich stránkách si vyberete účes, pošlete nám Vaši fotografii e-mailem nebo poštou a my Vám účes změníme a pošleme zpět. Z licenčních důvodů je účesů pouze 5, ale každá pátá z Vás bude mít účes zdarma.

  3. Přijít na veletrh Drogema na Strahov 5. - 7. října. Tam vás vyfotíme digitálním fotoaparátem od firmy Aaron, vyberete si účes, barvu vlasů a společně provedeme změnu. Samozřejmě Vám vytiskneme i fotografii s novým účesem. Když přinesete tuto stránku vytištěnou dostanete 20% slevu.

Pokud butete chtít zveřejníme Vaše fotografie na Dámě, kde proběhne i hlasování o nejlepší změnu účesu a první tři výherkyně budou zdarma ostříhány v luxusním kadeřnickém salónu v Praze.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Hlavně dnes respektujte varování hvězdné konstelace Merkuru se Saturnem. Bohužel na tom nebudete po fyzické stránce nejlépe, takže těžkou práci, kterou můžete odložit, nechte na jindy.…

Nejčtenější články