Virtuální kadeřník - Výsledky

17. 11. 1999
Dva týdny na Dámě probíhala soutěž o nejlepší proměnu účesu. 70 dam se přihlásilo a nechalo si pomocí počítače změnit účes. Jak to vše dopadlo a kdo vyhrál si právě můžete přečíst.

Virtuální kadeřník - Výsledky

Dva týdny na Dámě probíhala soutěž o nejlepší proměnu účesu. 70 dam se přihlásilo a nechalo si pomocí počítače změnit účes. Jak to vše proběhlo jste si mohli prohlédnou na našich stránkách a sami jste mohli hlasovat a ocenit tu nejlepší proměnu. Celkem Vás hlasovalo 70 a jestli jste hlasování sledovali, byl to zajímavý boj. Již od začátku se dostaly do vedení dvě slečny, které na prvních místech zůstaly až do konce.
Konečné výsledky Vám právě přinášíme.

Z Vás hlasujících jsme vylosovali Petru Střechovou ze Žďáru nad Sázavou, ta vyhrává publikaci od nakladatelství IKAR "Typ a účes". Gratulujeme

Na třetím místě se umístila:

Slečna Renata a její přeměna:
Blahopřejeme. Renata získává knihu od nakladatelství IKAR. Myslím, že se na mne Renata nebude zlobit, když na ni prozradím, že vyhrála na veletrhu Siesta v soutěži MISS Siesta 99 první místo.

Na druhém místě se umístila:

Aneta a její přeměna: a
Získává také knihu od nakladatelství IKAR.

Na vítězném prvním místě se umístila:

Petra a její přeměna:
Vyhrává publikaci od nakladatelství IKAR a návštěvu luxusního kadeřnického salonu MAXIM v Liliové ulici v Praze 1.

Blahopřeje všem výherkyním, děkujeme všem zúčastněným a především sponzorům:

Nakladatelství IKAR
WELLA
kadeřnický salon MAXIM
Prodejna digitální fotoaparátů - AARON

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Atmosféra v rodinném kruhu není vůbec ideální, ale neděláte z komára velblouda. S dětmi si rozumíte, to jenom partner je pořád nabručený. Má pocit, že potomky rozmazlujete a učíte je…

Nejčtenější články

Doporučujeme