Komentáře k článku zpět na článek

normenka 15. 5. 2010 | 22:08
Tessinka1 15. 5. 2010 | 19:17

fuj nesnáším smradlavej kouř z cigaret, hlavně, když čekám na zastávce ráno. ble.. nebo když za někým jdu a on hulí a všechen ten smrad jde na mě, nechutné

Thunder 15. 5. 2010 | 16:17

šiška si v sousedním článku o hubnutí přečetla, že jsme druzí v žebříčku rakoviny střev, udělala z toho místo první a zaškatulkovala rakovinu střev jako důsledek špatné výživy, což je jen malá část ze všech příčin. Krom toho co sním a vypiju, zda si doma vypěstuji bio rajčátka nebo si dám rakovinou prolezlou smaženou slaninu si snad můžu vybrat sám a nikoho tím neobtěžuju, ale, že kdejaký kuřák mi smrdí pod nosem aniž bych si to přála...to je snad trochu rozdíl.

mitternacht 15. 5. 2010 | 16:06
šiška 15. 5. 2010 | 15:20

Kristepane, tak ať to přestanou konečně vyrábět a bude pokoj.Jsem nekuřačka, ale to neustálé navažování do kuřáků už mě fakt štve.To co dýcháme ve vzduchu a sníme v jídle je také pěkné svinstvo.Proto taky máme 1 místo ve výskytu rakoviny střev.A ta je jenom z jídla co si tam dolů pustíme.Jenže pro byznys je důležitější mamon nežli zdraví lidstva.

gabi78 15. 5. 2010 | 13:39
DaggiV 15. 5. 2010 | 13:24

Ano, to je pravda, jsou to bezohlední hulváti.
Vedla mne bydlí nějaký přistěhovaný Litevec a protože je skoro celý den doma, tak nás pravidelně skoro každou hodinu udí. Máme vždy plný byt kouře a než to vyvětráme, už kouří znovu. Ale on sám má dveře na balkon pečlivě zavřené, aby mu náhodou kouř nešel do bytu. Nadávají všichni kolem, ale nic s tím nenaděláme. Před vchodem do domu je od něj všude plno nedopalků. Je to primitivní buran.
Proč si mi nekuřáci tohle všechno musíme nechat líbit a proč vedle sebe musíme trpět takovéhle nepřizpůsobivé křováky...???

Thunder 15. 5. 2010 | 09:03

Já jsem v tomto ohledu taky hodně zaujatá...kouření mě strašně obtěžuje, na zastávkách,kde je zakazáno a kašle se na to. Nemůžu jít do restaurace na kafíčko, abych pak nebyla zralá do vany a všechno oblečení do pračky ...to že je tam od 12ti do 14,00 nekouření kvůli obědům je dost málo.Když si soused zahulí na hajzlíku, světlíkem to jde až ke mně,fůůůj..atd, atd. Kouření je smrdutá, velmi nezdravá záležitost a nechápu proč by ji měla absolvovat nekouřící veřejnost zároveň s kuřáky. Neřeknu, kdyby šlo o zdravou záležitost,nečím prospěšnou, tam už si člověk může vybrat nebo lecos zkousnout. Achjo...

Edith 15. 5. 2010 | 07:59

Ať se s tím smradem zavřou doma! Pořád řvou, že je od někud vystrkujem, ale kdo ochrání před smradem z cigaret nekuřáky? Většina kuřáků je bezohledná.

Přečtěte si také

Horoskopy

V rodině panuje spíše napětí. Tato atmosféra trvá už delší dobu, což vás ubíjí. Dejte si už do pořádku…

Nejčtenější články

Doporučujeme