Vítejte v nové poradně o bydlení - Bydlení s dámou

7. 3. 2001
Vítejte v nové poradně o bydlení - Bydlení s dámou
Milé dámy, jmenuji se Alžběta a budu se s vámi setkávat a diskutovat na DÁMĚ o bydlení, módních trendech v této oblasti a o životním stylu. Pracuji jako bytová architektka. Mám za sebou několik realizací interiérů a ráda bych se s vámi podělila o svoje zkušenosti a nápady.

Vítejte v nové poradně o bydlení - Bydlení s dámou

Milé dámy,
jmenuji se Alžběta a budu se s vámi setkávat a diskutovat na DÁMĚ o bydlení, módních trendech v této oblasti a o  životním stylu. Pracuji jako bytová architektka. Mám za sebou několik realizací interiérů a ráda bych se s vámi podělila o svoje zkušenosti a nápady.

Klepněte pro větší obrázek Dnešní doba vás nutí daleko lépe využívat každou volnou chvilku, kterou v tomto uspěchaném životě najdete. Zajdete si zacvičit, ke kadeřníkovi, věnujete ji rodině, dětem, studiu jazyků atp. Trendy v bydlení se mění velmi rychle a vy nestíháte sledovat všechny novinky v bytovém designu? Není se co divit. Dnes se bydlením zabývá spousta odborných časopisů a knih, obchody nabízí nepřeberné množství sortimentu a doplňků. Nemůžete se v tom vyznat ? Já ano, je to moje práce. Jednou z náplní mojí práce je mít přehled o novinkách stejně jako o trendech dávno minulých. Budu se s vámi dělit o nové informace a doplním je zajímavými obrázky.

Klepněte pro větší obrázek Člověk je individualita a o svém bydlení má každý jiné představy. Za svůj život vystřídáte několik míst, které nazýváte domovem. V dětství vás ovlivní styl rodičů, prarodičů nebo přátel. I vy máte možnost se vyvíjet. Při realizaci narazíte na spoustu problémů. Jste-li studenti přemýšlíte, jak co nejlevněji zařídit pronajatou garsonku a patříte-li k movitějším máte zase problém, který z nabízených luxusních kousků je kvalitnější.

Proto bych vám v Bydlení s dámou chtěla nabídnout nejen své zkušenosti a nápady, ale ráda bych vám pomohla dobrou radou při realizaci vašeho interiéru. Nebudu-li moci sama odpovědět na váš dotaz, obrátím se na odborníky, se kterými jsem v kontaktu. Budeme si povídat přímo s prodejci nebo výrobci o nabízeném sortimentu či službách, budu vás informovat o probíhajících veletrzích nebo výstavách, novinkách v oblasti bytového designu atd. Těším se, že vy samy, dámy, mi budete dávat podněty k tématům, o kterých chcete mluvit, budete mi sdělovat svoje připomínky nebo náměty. Na toto všechno je vymezen tento prostor v Bydlení s dámou.

S přáním co nejkrásněji prožitých chvil Vaše Alžběta

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

O vašem štěstí ve vztazích nelze pochybovat a vy si to patřičné užíváte. Na víkend si naplánujte zábavu, protože by byla škoda sedět doma. Rozhodně získáte i zajímavou obchodní nabídku či…

Nejčtenější články

Doporučujeme