Vlasová kosmetika EWALD

31. 10. 2000
Další, již třetí část seriálu "vyzkoušela jsem za Vás". Tentokrát vlasovou kosmetiku EWALD

Vlasová kosmetika EWALD
Vyzkoušela jsem za Vás III.

�tentokrát vlasovou kosmetiku EWALD.
Touto vlasovou kosmetikou mohou být ošetřeny Vaše vlasy ve vybavených kadeřnických salónech a tam si je také můžete zakoupit.
Firma EWALD je dynamickou německou firmou vzniklou před více než 60 lety. U nás na veřejnost vzešla asi před 6 lety. Výhradní zástupci se zaměřli na kadeřniké salóny, kam distribuují tyto výrobky se značkou EWALD. Je známo, že kosmetický trh je zahlcen vším možným, tedy i přípravky na vlasy, ale často se mě klientky v kosmetické poradně ptají právě na kvalitní vlasovou kosmetiku! Němci od firmy EWALD se zaměřili hlavně na trvalou. Na universální trvalou pro jakoukoliv přeměnu vlasů, např. trvalá v pěně je zvlášň šetrná k vlasům. Nestéká do obličeje, není tak těsný kontakt s pokožkou a hlavně dochází k rovnoměrné přeměně vlasů od koříknů až po konečky. Ale abychom nehovořily jen o trvalých. Na našem trhu mají též šampón "speciál" vhodný pro namáhané a barvené vlasy, obsahuje jemné substance pro mytí vlasů a hlevně hodnoty pH je 6,0 - 7,0.
Mě osobně se nejvíce líbil přípravek zdůrazňující přirozenou eleganci šedých a bílých vlasů a hlavně něco pro blondýnky - odstraňuje ten divný umělý nádech, vlasy rozzáří. Samozřejmě mají šampóny pro každodenní použití i šampóny proti lupům (ty mají vysokou účinnost).

 
Velmi časté dotazy jsou na vlasové masky, balzámy, kúry. Pro větší vitalitu vlasů a pro jeho regeneraci by žena měla svým vlasům dopřát alespoň 1x týdně masku, balzám či vlasovou kúru. Regenerační balzám "Kerazid", dovážený kosmetikou EWALD, ošetřuje i porézní a roztřepené vlasy, obsahuje i kyselinu citronovou, provitamín B5 a hodnotné proteiny. Vyzkoušela jsem z této vlasové kosmetiky řadu výrobků a se mnou i moje známé, všechny byly spokojeny (i takové, které chtěly zvětšit objem svých vlasů!)

 
Třešničkou na dortu je ale malá lahvička s názvem "kapičky pro krásu vlasů". Jsou to tekuté krystalky ze lněného semínka určené pro poškozené vlasy a ty, co mají roztřepené konečky. Kapičky mají opravu vynikající regenerační účinky.
Kadeřnické salóny si mohou tuto vlasovou kosmetiku objednat u výhradních zástupců

FECIT s.r.o.
Čkalova 18
Praha 6
tel. 24 31 48 45

 

Jednotlivě pro zájemce mohu exkluzivně pro čtenářky "Dámy" obstarat přes kosmetickou poradnu.

Autor: kosmetika JULIA

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Není všechno zlato, co se třpytí. Ve vztahu to nevypadá dobře. Prostě si lezete na nervy a navzájem se osočujete z věcí, které jsou bezvýznamné. Jindy byste to neudělali, ale máte špatnou…

Nejčtenější články

Doporučujeme