Vojtko a Matuš jsou dvojka, která nezná nudu

15. 7. 2002
Vojtko a Matuš jsou dvojka, která nezná nudu
Představitel Monte Crista a muzikálového Drákuly, slovenský herec a pěvec Marián Vojtko, se v partě pražských muzikálových zpěváků hned zabydlel.

Vojtko a Matuš jsou dvojka, která nezná nudu

Klepněte pro větší obrázek Představitel Monte Crista a muzikálového Drákuly, slovenský herec a pěvec Marián Vojtko (29), se v partě pražských muzikálových zpěváků hned zabydlel. "Mám rád nejstaršího z nás Karla Fialu. Ten si na nic nehraje, je vždy veselý a férový," sdělil tiskové agentuře Korzo Marián.


Prý stejný typ jako Karel Fiala (77) je i podstatně mladší Bohuš Matuš (28), také vyučený kominík. "Když na našem vystoupení chybí, jsem skoro zoufalý, protože Bohuš je duší i fyzičnem muzikálu Monte Cristo," poznamenal Vojtko.
Společně vytvářejí Bohuš a Marián nerozlučnou dvojici, která se vždycky postará o náplň volných chvil. "Jsme s Bohušem dobří kamarádi a je prima, že na mě přešlo něco z jeho intuziazmu. Jsme dvojice, která baví lidi a skvěle se doplňuje," tvrdí zpěvák.

Klepněte pro větší obrázek
Každý umělec musí být podle Mariána svým způsobem trochu blázen. "Kdyby to tak nebylo, na jevišti by nikdo neodevzdal skvělý výkon. Bohuš je možná ještě trochu větší blázen a bohém než my ostatní," usmívá se Marián.

O sobě tvrdí, že do bohéma také nemá daleko. "Já ale - vzhledem k tomu, že dělám taky trochu do opery - nemůžu vždycky pařit a absolvovat všechny akce. To by pak ta opera asi dopadla," zasmál se zpěvák.

zdroj: Korzo
foto: Korzo
Bohuš Matuš, prý duše i fyzično muzikálu Monte Cristo.
Marián Vojtko nemá daleko do bohéma.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Zčistajasna se vám podaří vyřešit finanční potíže. Peníze k vám přijdou doslova samy. Už nebudete řešit krizi, prostě zmizí. Stejně jako mírné ochlazení v trvalém svazku. Pracujte na…

Nejčtenější články

Doporučujeme