Voňavé podpaždí

29. 6. 2006
Voňavé podpaždí
Prožijte i ten nejteplejší den v naprosté pohodě a jistotě spolu s účinnou zbraní proti nepříjemného pachu - antiperspirantu, který si vás ohlídá jako nejlepší osobní strážce. Především letní měsíce jsou zkouškou pro deodoranty a antiperspiranty.

Kdo by se chtěl dělit s okolím o „vůni“ linoucí se z podpaždí?! Raději včas sáhněte po účinné ochraně před společenským faux-pas a vyberte si přípravek, který nedovolí tělesnému pachu proniknout na veřejnost a zároveň bude hýčkat jemnou pokožku podpaždí.

Rozpálené ulice, přeplněné autobusy a tramvaje, náročné dny plné schůzek a zvýšené tělesné aktivity, kancelář a auto bez klimatizace … každodenní obrázek typického letního dne, který klade vysoké nároky na tělo. To se brání přehřátí potem. S ním však přichází i nepříjemný zápach, který dokáže odradit široké okolí. Abyste se cítili v pohodě a svěží za každých okolností, používejte každé ráno i během dne antiperspirant. Jedině on vás provede celým dnem, nezaskočí jej nic, ať již budete během celého dne dělat cokoliv.

Jak dokládají psychologické studie, krásné a pěstěné podpaží je považováno za daleko svůdnější, než třeba dlouhé nohy či atraktivní dekolt. Pravidelná depilace a každodenní nošení deodorantu či antiperspirantu je absolutní nutností nejen z estetického hlediska. Suché a ošetřené podpaždí je tou nejlepší vizitkou každé ženy (a totéž platí i o pánech).

Antiperspirant vs. deodorant Je všeobecně známé, že antiperspiranty fungují déle než deodoranty a mají na rozdíl od nich schopnost účinně omezovat tvorbu potu. Snižují aktivitu potních žláz tím, že včas zúží potní kanálky, kterými se pot dostává na povrch pokožky. Směs obsažená v antiperspirantu pokrývá povrch kůže téměř neviditelným filmem, bezbarvá konzistence přípravku pak zabezpečí celodenní svěžest a výrazně omezí tvorbu potu.

Řadu jemných antiperspirantů Active Sensitive od Avonu ocení i ta nejdelikátnější pokožka. Jemné a šetrné k pleti a přitom vysoce účinné proti potu jsou všechny čtyři varianty – sprej, tuhá tyčinka, kulička i krém. Bez obav je můžete používat i dvakrát denně, krémová varianta navíc jemně pečuje o pokožku v podpaždí. Ani jeden z produktů neobsahuje alkohol, takže nedráždí pokožku ani po holení. Antiperspiranty z této řady se neotírají o oblečení a nezanechávají bílé skvrny, což jistě oceníte především u tmavých oděvů. A samozřejmě chrání před pocením a zápachem po 24 hodin.

Jemný deodorant, který zaručí spolehlivou ochranu proti pocení po celý den a nedráždí pokožku ani po holení, je dnes již samozřejmostí. Přemýšleli jste ale někdy o tom, že pro sebe a svou krásu můžete udělat ještě daleko víc? Vaše očekávání splní deodorant Pearl&Beauty od Nivea, který kombinuje spolehlivou ochranu po celých 24 hodin s pěstícím účinkem. Unikátní složení s cennými perlovými extrakty zajistí, že pokožka podpaží je jemná, krásná a svůdná. Na svou přitažlivost se zkrátka můžete spolehnout a delikátní jemná vůně deodorantu vaši ženskost a krásu ještě umocní.

Celodenní aktivní ochranu proti pocení a nepříjemnému pachu vám poskytne nová řada Oriflame 24H Active Protection. Vyberte si ze třech různých účinných antiperspirantů deodorantů: sprej, roll-on nebo krém, všechny vás spolehlivě provedou celým dnem. Antiperspiranty deodoranty 24H jsou bez obsahu alkoholu a vybrat si můžete mezi řadou pro normální, nebo citlivou pokožku. Obě tyto řady jsou speciálně vyvinuty a přizpůsobeny pokožce žen i mužů. Řada 24H Active Original má jemnou neutrální vůni, takže ji oceníte vy i vás partner.

Hedvábná řada Dove Silk Dry se rozšířila o tři deodoranty. Kromě ¼ hydratačního krému obsahují nové výrobky extrakt z čistého hedvábí a jemně tak pečují o pokožku. Díky své jemnosti a nulovému obsahu alkoholu se dají použít přímo po holení. Deodoranty Dove poskytují maximální ochranu proti pocení. Zároveň díky výbornému hydratačnímu systému nabízejí ženám jemnou a účinnou péči o pokožku. Použití deodorantů z řady Silk Dry navozuje pocit čistoty a díky příjemnou decentní vůní se budete cítit sebejistě a svěže.

autor: Simona Foto: archiv firem

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nedávné neštěstí v lásce vás utvrdilo v tom, že upřednostníte přátelské vztahy nad těmi milostnými. Červen nepatří k favoritům lásky, proto se zaměřte na klidné pohybové aktivity,…

Nejčtenější články

Doporučujeme