Voňavé vánoční dárky

19. 12. 2007
Voňavé vánoční dárky
Právě před Vánocemi nejlépe nakoupíte a ušetříte spoustu peněz. Jak? Pořiďte svým milovaným exklusivní dárky v podobě luxusních parfémů v krásných krabicích, ve kterých se vedle vůně skrývá také neméně voňavá tělová kosmetika. A jak si v tak široké nabídce vybrat? Nechť vám nás průvodce vede ruku šťastným směrem.

Voňavý třpyt

Samotná vůně se může stát šperkem, velmi intimním, nezaměnitelným a stejně zářivým jako skutečný diamant či lesklé stříbro …

Nová vůně Diamonds od Emporio Armani je určena pro ženy, které milují luxus prvního přivonění a jsou očarovány září diamantů. Krystalicky čistý souzvuk otevírá svěží mix liči a malin. Po té následují akordy velmi ženské vůně růže, jemně doplněná frézií a konvalinkou. Síla a elegance vetiveru, cedrového dřeva a pačuli, jantarový nádech a smyslnost vanilky a ambry rozehrávají diamantový parfém do syté symfonie. Parfémovou vodu Diamonds pořídíte od 1290 korun.

Přímo na vrcholcích alpských velikánů se kapky deště proměňují do stříbrných ledových krystalek, které pod slunečními paprsky opět roztávají, aby o pár set metrů níž svlažily jedinečnou "zahradu" horských strání. Luxusní značka La Prairie se onou vodní kaskádou nechala inspirovat při návrhu své exkluzivní vůně Silver Rain – svůdné kompozice anýzových hvězdiček se stříbřitými koriandrovými lístky. Kořenitý úvod vůně zjemňuje opojná šťáva právě dozrálých švestek mísící se s čínskou magnólií a vzácným agarovým dřevem. Vánoční sada obsahuje Silver Rain Shimmer Mist, odlehčenou vůni parfémované vody a hydratační tělové mléko. To vše za 4590 korun.

Hypnotická dvojice

Smyslné a přitom elegantní … okouzlující hned na první pohled … očarující svou jedinečností a vlastním stylem … různí a přece stejní … pro takové je jen jediná volba - Hypnôse od Lancome.

Hypnôse je okouzlující vůně určená ženě krásné a moderní, ženě sebevědomé, svůdné, elegantní a šarmantní, ženě, která ví, jak použít svůj půvab, aby fascinovala muže, jehož miluje. Jemná dřevitá orientální vůně jejíž podstatou je vanilka, vetiver a mučenka, v sobě ztělesňuje nekonečnou ženskost a smyslnost. V závislosti na citovém rozpoložení a náladě ženy, která ji nosí, vystupují její jednotlivé složky na povrch více či méně intenzivně. Tato vůně přiroste každé ženě k srdci, nikdy ji neomrzí, neustále se k ní bude chtít vracet. S nákupem okouzlující, jemné dřevité vůně založené na originální kombinaci dřeva a vanilky, Hypnôse v hodnotě 1490 Kč (30 ml) nebo 2250 Kč (50 ml) získáte jako dárek sprchový gel a tělové mléko.

Pánská verze Hypnôse Homme je určena pro muže, který je dynamický, spontánní a jedinečný. Přitahuje pozornost svým podmanivým kouzlem a je až hypnoticky přitažlivý a sexy. Vyvážená kompozice tří vonných vrstev a jejich dokonalý soulad dodává parfému Hypnôse Homme ohromující kontrastní charakter a ušlechtilou jedinečnost. S nákupem mužné a elegantní vůně s vyváženou kompozicí levandule, máty, bergamotu, čínského kardamonu a ambry, Hypnôse Homme v hodnotě 1600 korun získáte jako dárek parfémovaný sprchový gel Hypnôse Homme a balzám po holení téže vůně.

Čistá pohoda

Uvolněná atmosféra volného dne se podepisuje nejen na výběru oblečení a účesu, ale také ovlivňují vůně, kterými se v těchto chvílích obklopujeme. Žádná těžká orientální dřeva a ultra-smyslné koření, ke slovu se hlásí čerstvé vůně ovoce a svěží květiny.

Lehká vůně Pure White Linen od Estée Lauder v sobě mísí čerstvé zelené nóty s vůní růže a červených tulipánů. Ovocný akcent vytváří především složky malin, hrušek a jablek Granny Smith. Zázvor a kardamon zesilují chladivý a čistý charakter. Srdce tvoří výtažky z červených tulipánů, zimolez, gardenie, hyacint, květy osmathusového keře, jasmín, kosatec a hřejivý základ dodá eleganci díky cedrovému dřevu, pačuli a vanilce. Vánoční kazeta v luxusním zlatém balení stojí 1600 korun a naleznete v ní vedle samotné vůně hydratační tělové mléko.

Opustit pohodlnou stezku a využít novou a neočekávanou. Jsou muži, kteří nečekají, jaká budoucnost je před nimi. Tvoří ji. Se zkušeností, sebedůvěrou, ambicemi, fantazií a zanícením. Muži, kteří vědí, co chtějí a také jak toho dosáhnout. Muži, jež čekají na správný okamžik, na výzvu a věří v úspěch. Pro takové je určena vůně Starwalker od Mont Blanc, která využívá blahodárný princip aromaterapie a každá z jejích vonných složek působí na jinou část mužské duše. Vůně se otevírá čistým osvěžujícím akordem bergamotu, mandarinky a bambusu. Srdce stimuluje smysly a oživuje ducha pomocí teplých tónů elemi, zázvoru a muškátového oříšku, jež vůni dodávají intenzitu. Nakonec ucítíte ryzí mužnost díky pečlivě vybraným akordům cedrového a santálového dřeva, bílého pižma a ambry, které vzbuzují podporují ambice a náboj energie svého nositele. Černo-modrou kazetu s toaletní vodou a tuhým deodorantem pořídíte za rovných 1800 korun.

Dokonalé partnerství

Základem moderního svazku už nemusí být vždy jen dokonale harmonické splynutí duší, jak o tom byly přesvědčeny minulé generace. Naopak – stále častěji je partnerství vnímáno jako neustálý souboj mezi dvěma zdánlivě soupeřícími jedinci, který jejich vztah nenechá umřít na nudu, ale kvalitativně jej obohacuje a posouvá k novým a inspirativním hranicím.

Právě tak je to i s novými přírůstky v linii HUGO značky Hugo Boss. Obě vůně jsou plné ryzí individuality, stejně jako partneři v moderním svazku. Přesto je mezi nimi snadno definovatelné pouto, které – aplikují-li ji partneři současně – vytváří mezi nimi provokativní smyslnost. Květinově dřevitý charakter HUGO XY a aromatické tóny HUGO XX se překvapivě dokonale doplňují, takže výsledkem je aromatický souzvuk, kde ani jeden z partnerů nehraje - stejně jako v moderním vztahu - prim.

Přirozeně provokativní naturel vůní HUGO XY & HUGO XX se rozvíjí bok po boku. Ačkoliv je každá jiná, vezmou-li si je muž a žena na sebe současně, vzniká dokonalé spojení dvou charakterů, mezi nimiž to přímo jiskří smyslností. Moderní tvář vůně HUGO XX úzce souvisí s její hlavní ingrediencí – ve vůních ne tak často používanou čistou rýží basmati. Díky ní je celkové vyznění nové HUGO XX ryze ženské a vyzrálejší, aniž by jí chyběla chuť pohrávat si s pravidly. HUGO XY nebojí porušovat zavedená pravidla a činí tak s větší grácií a sofistikovaností než její předchůdkyně. Bazalka s mátou tu vytvářejí nezaměnitelný zelený akord podtržený mrazivým dotekem ledu. Vánoční balení pro ženy doplněné tělovým mlékem stojí 1690 korun, v pánské naleznete vedle toaletní vody deodorant a ta přijde na 1590 korun.

Středomořská svěžest

Vlny mořské vody, svěží vánek a výtečná kuchyně … to vše a mnohem více nabízí krajina ležící podél Středozemního moře. Ve dne naprostá pohoda pro slunečními paprsky, noci plné vášně … jen si představte tento svět a jeho nezapomenutelnou vůni ...

Připomeňte si skutečnou oslavu smyslného středomořského stylu tak, jak ji jednou pro vždy vystihla Dolce & Gabbana Light Blue Pour Femme. Bezstarostné letní dny plné slunce, noci plné tance a radosti, čerstvá květinově ovocná vůně – to vše symbolizuje půvabný středomořský svět plný svůdnosti a pokušení. Při prvním nadechnutí zaznamenáte "živou vůni" jablka Granny Smith, mladistvou a jiskřivou, průzračnou vůni bambusu a barevnost modrých zvonků. Poté rozpoznáte specifickou vůni pižma, přinášejícího pocit všudypřítomné svěžesti. Limitované balení obsahující 25 ml toaletní vody a tělový gel koupíte za 1199 korun.

Nová pánská vůně, navozující na úspěch klasické Dolce & Gabbana Pour Homme z roku 1994, Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme je zaměřena na muže, kteří mají blízko k duši Středomoří a vyzařuje z nich okouzlující sexy smyslnost. „Light Blue Pour Homme byla vyrobena "na míru" muži Dolce&Gabbana, který o sebe dbá, rád sportuje a na své okolí působí svou moderní svůdností. Vůně je sestavena ze svěžích, kořenitých a smyslných tónů Středomoří, který považujeme za nejsvůdnější místo na světě," objasňují svou koncepci Domenico Dolce a Stefano Gabbana. Toaletní voda spolu s deodorantem v dárkovém balení vás přijde na 1499 korun.

Na zelenou

Moci se svobodně nadechnout, užít si atmosféra města a necítit se přitom nikterak svázaně … dejte zelenou nikdy nekončící svěžesti a nečekaným kombinacím ...

Vůně Be Delicious od DKNY snoubí v sobě atmosféru zralého města plného nových možností. Ochutnejte život ve stylu New Yorku. První pokušení - je to vůně Evy, která u Adama vzbuzuje chtíč a touhu. Nevinná, sexy, svěží, provokativní, smyslná, přívětivá a svůdná senzace, která vás nutí dotknout se, přivonět si a podělit se o ni s ostatními. DKNY Be Delicious představuje svěžest z New Yorku. Ukousněte si kus života a užijete si ho. Hlavu parfému tvoří zelené jablko, grapefruit, okurka, magnólie. V jeho srdci se ukrývá tuberóza, růže a konvalinka s fialkou a samotný základ obohacuje světlé a santálové dřevo, exotické květiny a špetka bílé ambry. Flakón ve tvaru jablíčka spolu s tělovým mlékem stojí 1650 korun.

Zvolit si svobodu jako svou hlavní prioritu není jen podstatou značky Lacoste - jde o celosvětově rostoucí trend. Lidé utíkají z měst do přírody, kde hledají ztracené hodnoty svého života - ať už po stránce duchovní či fyzické - pohybem na čerstvém vzduchu, konzumací biopotravin, ba i celkovou očistou organismu. Ti, kteří doposud věnovali veškerou pozornost budování kariéry, se nyní zastavují v běhu a hledají i jiné cesty k naplnění svého života a spolu s nimi i vůni, která odpovídá jejich životnímu stylu přesně jako Lacoste Essential. Hlavu otevírá gejzír svěžích zelených tónů tomatových lístků - přirozeně zářivých a osvěžujících. Ale sama o sobě by byla tato svěžest příliš fádní, proto se setkává s celým komplexem svěžích tónů založených na citrusech, ovoci a vodních květech. Srdce staví - na rozdíl od běžných pánských vůní - na mužně květinovém akordu. Plnost zajišťuje růže zahalená do temného závoje černého pepře, přinášejícího kořenitou pikantnost s jemně nasládlým podtónem. Základu dominují hřejivé tóny santálového dřeva a pačuli - typických ingrediencí Lacoste vůní dodávajících jim na kvalitě a unikátnosti. Vánoční kazeta stojí 1499 korun.

Vůně v pohybu

Emporio Armani Diamonds

Lancome Hypnose

Lancome Hypnose Homme

Estée Lauder Pure White Linen

Hugo Boss XX a XY

Dolce & Gabbana Light Blue

Lacoste Essential http://www.youtube.com/v/zLPoUVP6eeg&rel=1">http://www.youtube.com/v/zLPoUVP6eeg&rel=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355">

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Zajímáte se o nezvyklé věci, které mohou být přínosné nejen pro vás, ale také pro celou firmu. Jste vynalézaví a nedokážete na nic zapomenout. Tak se dostanete na kariérním žebříčku velice…

Nejčtenější články

Doporučujeme