Vrchol plesové sezony: Česko-Slovenský Ples pod záštitou prezidentů se blíží

11. 2. 2016
V předvečer svátku sv. Valentýna, 13. února 2016, se uskuteční v Obecním domě v Praze třetí ročník Česko-Slovenského Plesu. Sejdou se zde nejvýznamnější představitelé politického a kulturního života České i Slovenské republiky. I proto nad touto významnou událostí převzali patronát prezidenti Miloš zeman a Andrej Kiska.

"Zájem nejvyšších státních představitelů o Česko-Slovenský Ples pro nás znamená velkou poctu. Pevně věříme, že plesání bude i díky tomu pro naše vzácné hosty ještě větším zážitkem, " říká ředitel plesu Radovan Čaplovič.

Večerem bude hosty provázet česko-slovenská moderátorská dvojice Gabriela Partyšová a Michal Hudák . Hosté si budou moci zatančit za doprovodu písní Marie Rottrová a Miro Žbirky s kapelou.

Zde se můžete shlédnout video, ve kterém vás na Česko-Slovenský Ples zve sama Marie Rotterová :

Dalšími interprety, kteří během galavečera vystoupí, jsou Marián Čekovský, Markéta Konvičková a Nataša Džunková v hudebním doprovodu Rozhlasového Big Bandu Gustava Broma . Zazpívají také sólista Opery SND Bratislava, tenorista Otokar Klein a sopranistka Patricia Janečková z Janáčkovy filharmonie Ostrava.

Celý program večera Česko-Slovenského Plesu můžete najít zde.

Fotografie z loňského ročníku Česko-Slovenského Plesu najdete v této galerii:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Dáma.cz je na facebooku. Přidejte se k nám!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Mezinárodní den nekupování ničeho si vezměte skutečně k srdci. Stejně na tom nejste finančně dobře, a dokonce vám hrozí prodělečné investice. Díky šetření se z nedostatku rychleji…