Vrchol plesové sezony: Česko-Slovenský Ples pod záštitou prezidentů se blíží

11. 2. 2016
V předvečer svátku sv. Valentýna, 13. února 2016, se uskuteční v Obecním domě v Praze třetí ročník Česko-Slovenského Plesu. Sejdou se zde nejvýznamnější představitelé politického a kulturního života České i Slovenské republiky. I proto nad touto významnou událostí převzali patronát prezidenti Miloš zeman a Andrej Kiska.

"Zájem nejvyšších státních představitelů o Česko-Slovenský Ples pro nás znamená velkou poctu. Pevně věříme, že plesání bude i díky tomu pro naše vzácné hosty ještě větším zážitkem, " říká ředitel plesu Radovan Čaplovič.

Večerem bude hosty provázet česko-slovenská moderátorská dvojice Gabriela Partyšová a Michal Hudák . Hosté si budou moci zatančit za doprovodu písní Marie Rottrová a Miro Žbirky s kapelou.

Zde se můžete shlédnout video, ve kterém vás na Česko-Slovenský Ples zve sama Marie Rotterová :

Dalšími interprety, kteří během galavečera vystoupí, jsou Marián Čekovský, Markéta Konvičková a Nataša Džunková v hudebním doprovodu Rozhlasového Big Bandu Gustava Broma . Zazpívají také sólista Opery SND Bratislava, tenorista Otokar Klein a sopranistka Patricia Janečková z Janáčkovy filharmonie Ostrava.

Celý program večera Česko-Slovenského Plesu můžete najít zde.

Fotografie z loňského ročníku Česko-Slovenského Plesu najdete v této galerii:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Dáma.cz je na facebooku. Přidejte se k nám!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Výborné profesní nápady vám určitě chybět nebudou. Řadě lidí se budou dokonce velice líbit, ovšem jenom jedna osoba vás osloví se zajímavou nabídkou. Než jí na ni kývnete, měli byste…

Nejčtenější články