Vstupte do Světa kosmetiky

12. 3. 2001
Vstupte do Světa kosmetiky
Krásné vlasy a kosmetika jsou středem pozornosti většiny žen. Nenechte si ujít veletrh kosmetiky a kadeřnictví Svět kosmetiky 2001, který ve dnech 24. a 26. března v Kongresovém centru v Praze, pořádá veletržní správa TERINVEST.

Vstupte do Světa kosmetiky

Krásné vlasy a kosmetika jsou středem pozornosti většiny žen. Nenechte si ujít veletrh kosmetiky a kadeřnictví Svět kosmetiky 2001, který ve dnech 24. a 26. března v Kongresovém centru v Praze, pořádá veletržní správa TERINVEST. Na veletrhu vystavují přední kosmetické a kadeřnické firmy, vizážisté, kliniky a ústavy krásy, firmy s vybavením salonů a dalších příbuzných oborů. Z vystavujících firem Vám své výrobky představí např. WELLA, SCHWARZKOPF, GOLDWELL, VOLMAR, L´OREAL, LONDA, MATUSCHKA INTERNATIONAL , MEDAC, ALPO, ALINEA DERMA, HB HOLDING, CMÍRAL, A.TE.ER., DERMALINE, ILOS PROF, ILIRIJA, PHARMACIA & UP JOHN, BELLAZI COMPANY, KADKO INTERNATIONAL, TOTTOO UMI a řada dalších. Poprvé na českém trhu se představí firma INTER DUKA s vybavením kadeřnických salonů nábytkem z Holandska.

Nedílnou součástí veletrhu Svět kosmetiky 2001 je Mistrovství a Mezinárodní festival v účesové tvorbě a dekorativní kosmetice pořádané Společenstvem kadeřníků a kosmetiček ČR. Na této prestižní akci se představí přední světoví kadeřníci se svým uměním. Cena vstupenky na Mistrovství i na Mezinárodní festival je 500,- Kč. Vstupenky je možno zakoupit v pokladně Kongresového centra.

Veletrh Svět kosmetiky 2001 doprovází bohatý doprovodný program přímo na podiu. Návštěvníci mohou shlédnout kadeřnické show zahraničních teamů, vystoupení Lenky Holas Kořínkové s přednáškami o dietě a správné výživě. S časopisem Hair a Beauty budou diváci svědky tzv. Proměn na téma "Buďte krásná, šňastná a úžasná s Hair a Beauty. Nové trendy v líčení a "Trik" show nabízí team "PEI" a salon LIONNE. Zajímavá je i prezentace firmy ALINEA DERMA o nových řadách výrobků INSTITUTU ESTHEDERM PARIS. Diváky upoutají vystoupení kadeřnických atelierů firem L´OREAL a WELLA. Reprezentační team SKaK předvede své vystoupení, kterým reprezentoval v Berlíně. Svoji show představí i Soukromé SOU kadeřnické. Diváky čeká i Dámský koutek a spousta soutěží o zajímavé ceny.

Přímo na veletrhu Svět kosmetiky si návštěvníci mohou nechat upravit vlasy, vyzkoušet nové střihy a barvy vlasů. Kdo váhá se svojí změnou image, má možnost si vyzkoušet nový účes pomocí počítače. U firmy HAIR UNION vám nechají vyzkoušet paruky a příčesy. Firma ILIRIJA nabízí česání veřejnosti každou lichou hodinu. Vysoce kvalitní profesionální vlasovou přírodní kosmetiku excelentní kvality s velmi vysokou koncentrací aktivních látek představuje firma N.P.S. Dekorativní,vlasovou, tělovou a dětskou kosmetiku najdete u firmy A.TE.ER. Nové módní přelivy, účesy i líčení vám vytvoří na stánku firmy VOLMAR.
Ekologicky čistou a přírodní kosmetiku oceněnou americkým certifikátem uvádí na trh firma EUROPOLI. Novinku ze švýcarských bylinek - krém proti vráskám- nabízí firma WS INTERNATIONAL, která zároveň oslní kvalitní dekorativní kosmetikou za přijatelné ceny.
Nové akční barvy a stylingové řady najdete u firmy LONDA. Firma BELLAZI COMPANY představí novinky ve vybavení kadeřnických a kosmetických salonů.

NAVŠTIVTE veletrh Svět kosmetiky 24. až 26. března vždy od 9.00 do 18.00 hodin v Kongresovém centu v Praze.

autor: Miroslava Hollanová
ředitelka veletrhu Svět kosmetiky

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslední pracovní den se nese v duchu klidnější atmosféry. Býci už vědí, že se nedá moc zkazit. V práci je vcelku klid a doma se situace také mírně vylepšuje. Býci by měli raději…

Nejčtenější články

Doporučujeme