Vstupte do Světa kosmetiky

12. 3. 2001
Vstupte do Světa kosmetiky
Krásné vlasy a kosmetika jsou středem pozornosti většiny žen. Nenechte si ujít veletrh kosmetiky a kadeřnictví Svět kosmetiky 2001, který ve dnech 24. a 26. března v Kongresovém centru v Praze, pořádá veletržní správa TERINVEST.

Vstupte do Světa kosmetiky

Krásné vlasy a kosmetika jsou středem pozornosti většiny žen. Nenechte si ujít veletrh kosmetiky a kadeřnictví Svět kosmetiky 2001, který ve dnech 24. a 26. března v Kongresovém centru v Praze, pořádá veletržní správa TERINVEST. Na veletrhu vystavují přední kosmetické a kadeřnické firmy, vizážisté, kliniky a ústavy krásy, firmy s vybavením salonů a dalších příbuzných oborů. Z vystavujících firem Vám své výrobky představí např. WELLA, SCHWARZKOPF, GOLDWELL, VOLMAR, L´OREAL, LONDA, MATUSCHKA INTERNATIONAL , MEDAC, ALPO, ALINEA DERMA, HB HOLDING, CMÍRAL, A.TE.ER., DERMALINE, ILOS PROF, ILIRIJA, PHARMACIA & UP JOHN, BELLAZI COMPANY, KADKO INTERNATIONAL, TOTTOO UMI a řada dalších. Poprvé na českém trhu se představí firma INTER DUKA s vybavením kadeřnických salonů nábytkem z Holandska.

Nedílnou součástí veletrhu Svět kosmetiky 2001 je Mistrovství a Mezinárodní festival v účesové tvorbě a dekorativní kosmetice pořádané Společenstvem kadeřníků a kosmetiček ČR. Na této prestižní akci se představí přední světoví kadeřníci se svým uměním. Cena vstupenky na Mistrovství i na Mezinárodní festival je 500,- Kč. Vstupenky je možno zakoupit v pokladně Kongresového centra.

Veletrh Svět kosmetiky 2001 doprovází bohatý doprovodný program přímo na podiu. Návštěvníci mohou shlédnout kadeřnické show zahraničních teamů, vystoupení Lenky Holas Kořínkové s přednáškami o dietě a správné výživě. S časopisem Hair a Beauty budou diváci svědky tzv. Proměn na téma "Buďte krásná, šňastná a úžasná s Hair a Beauty. Nové trendy v líčení a "Trik" show nabízí team "PEI" a salon LIONNE. Zajímavá je i prezentace firmy ALINEA DERMA o nových řadách výrobků INSTITUTU ESTHEDERM PARIS. Diváky upoutají vystoupení kadeřnických atelierů firem L´OREAL a WELLA. Reprezentační team SKaK předvede své vystoupení, kterým reprezentoval v Berlíně. Svoji show představí i Soukromé SOU kadeřnické. Diváky čeká i Dámský koutek a spousta soutěží o zajímavé ceny.

Přímo na veletrhu Svět kosmetiky si návštěvníci mohou nechat upravit vlasy, vyzkoušet nové střihy a barvy vlasů. Kdo váhá se svojí změnou image, má možnost si vyzkoušet nový účes pomocí počítače. U firmy HAIR UNION vám nechají vyzkoušet paruky a příčesy. Firma ILIRIJA nabízí česání veřejnosti každou lichou hodinu. Vysoce kvalitní profesionální vlasovou přírodní kosmetiku excelentní kvality s velmi vysokou koncentrací aktivních látek představuje firma N.P.S. Dekorativní,vlasovou, tělovou a dětskou kosmetiku najdete u firmy A.TE.ER. Nové módní přelivy, účesy i líčení vám vytvoří na stánku firmy VOLMAR.
Ekologicky čistou a přírodní kosmetiku oceněnou americkým certifikátem uvádí na trh firma EUROPOLI. Novinku ze švýcarských bylinek - krém proti vráskám- nabízí firma WS INTERNATIONAL, která zároveň oslní kvalitní dekorativní kosmetikou za přijatelné ceny.
Nové akční barvy a stylingové řady najdete u firmy LONDA. Firma BELLAZI COMPANY představí novinky ve vybavení kadeřnických a kosmetických salonů.

NAVŠTIVTE veletrh Svět kosmetiky 24. až 26. března vždy od 9.00 do 18.00 hodin v Kongresovém centu v Praze.

autor: Miroslava Hollanová
ředitelka veletrhu Svět kosmetiky

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Máte pocit, že k vám proudí lepší nálada od drahé polovičky. Že by se to nakonec vytříbilo? Ano, ale máte před sebou ještě dlouho cestu. Musíte být tolerantní. Myslíte hodné na své pohodlí…

Nejčtenější články

Doporučujeme