Vstupte do Světa kosmetiky

12. 1. 2001
Ženy a krása, krása žen a kosmetika. To spolu samozřejmě úzce souvisí. A nám nezbývá nic jiného, než vstoupit do světa kosmetiky.

Vstupte do Světa kosmetiky

Ženy a krása, krása žen a kosmetika. To spolu samozřejmě úzce souvisí. A nám nezbývá nic jiného, než vstoupit do světa kosmetiky.
Dovolujeme si Vás pozvat na největší akci v oboru kosmetiky a kadeřnictví

  1. na veletrh Svět kosmetiky 2001, který se koná ve dnech 23.3. -

26.3. v Kongresovém centru v Praze. Veletrhu se účastní prestižní firmy např. WELLA, L´OREAL, GOLDWELL, SCHWARZKOPF, LONDA, VOLMAR, ILIRIJA, MATUSCHKA INTERNATIONAL, ALINEA DERMA, MEDAC, FRANCE PRODUCTION, HAIRKOMPLEX a další. Veletrh Svět kosmetiky je kontraktačně prodejní. Nedílnou součástí veletrhu je Mistrovství v účesové tvorbě a dekorativní kosmetice, které bude probíhat 24.3. ve Společenském sále KCP a Mezinárodni festival v účesové tvorbě a dekorativní kosmetice, který se bude konat 25.3.-26.3. v Kongresovém sále KCP. Tyto dvě akce pořádá Společenstvo kadeřníků a kosmetiček ČR. Očekávaná návštěvnost je 20.000 odborníků, kadeřníků a kosmetiček. Na pódiu veletrhu budou probíhat firemní prezentace, kadeřnické show, dietní poradna, dámsky koutek a soutěže. Firma TERINVEST, která je pořadatelem veletrhu Svět kosmetiky, ještě stále přijímá přihlášky na prezentaci. Bližší informace se dozvíte na telefonních číslech 02/21992138 nebo 0603444581 u ředitelky projektu Miroslavy Hollanové.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Štírova sobota se obejde bez hádek a potíží. Naopak ji prožijí všichni členové rodiny ve shodě. Nebude chybět dobrota na oběd a odpolední procházka. To vše v nádherné adventní atmosféře,…

Nejčtenější články

Doporučujeme