Všude hýří vtipem, doma bručí

15. 8. 2000
Také se vám stává, že manžel ve společnosti jen září, natřásá se, dělá vtípky a komplimenty a doma jen bručí, pije pivo a většinou mlčí.

Všude hýří vtipem, doma bručí

Také se vám stává, že manžel ve společnosti jen září, natřásá se, dělá vtípky a komplimenty a doma jen bručí, pije pivo a většinou mlčí. Je to jev zcela masový a totéž by ovšem mohl říct leckterý manžel o své ženě. Je mnoho manželství, které se na veřejnosti prezentuje jako skvěle harmonické a v soukromí si vůbec nerozumí.
Je to prý způsobeno tím, že po několika letech soužití má každý pocit, že by mohl mít lepšího partnera, a tak na veřejnosti se snaží být lepší a doma dojde k chronické nespokojenosti. Často přitom tato nespokojenost není ničím opodstatněná. Ideální partner nikdy neexistuje a domácí bručení je pouze projev nedisciplinovanosti. Pokud partner dokáže být milý ve společnosti, tak to určitě lze i doma.
Pokud něco podobného cítíte u vás doma, zkuste s tím něco dělat a určitě nám o tom napište.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Znejistěli jste. Aspoň poslední pracovní den mohl dopadnout trošku lépe. Jen s vypětím sil dokončujete své úkoly a na konci směny doslova utíkáte domů. Nechcete slyšet o ničem negativním a…

Nejčtenější články

Doporučujeme