Všude hýří vtipem, doma bručí

15. 8. 2000
Také se vám stává, že manžel ve společnosti jen září, natřásá se, dělá vtípky a komplimenty a doma jen bručí, pije pivo a většinou mlčí.

Všude hýří vtipem, doma bručí

Také se vám stává, že manžel ve společnosti jen září, natřásá se, dělá vtípky a komplimenty a doma jen bručí, pije pivo a většinou mlčí. Je to jev zcela masový a totéž by ovšem mohl říct leckterý manžel o své ženě. Je mnoho manželství, které se na veřejnosti prezentuje jako skvěle harmonické a v soukromí si vůbec nerozumí.
Je to prý způsobeno tím, že po několika letech soužití má každý pocit, že by mohl mít lepšího partnera, a tak na veřejnosti se snaží být lepší a doma dojde k chronické nespokojenosti. Často přitom tato nespokojenost není ničím opodstatněná. Ideální partner nikdy neexistuje a domácí bručení je pouze projev nedisciplinovanosti. Pokud partner dokáže být milý ve společnosti, tak to určitě lze i doma.
Pokud něco podobného cítíte u vás doma, zkuste s tím něco dělat a určitě nám o tom napište.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Polovina pracovního týdne přinese sladké ovoce. Od šéfa sklidíte pochvalu za skvělé výkony. Kolegové vám mohou trochu závidět, ale to se spraví. Však vy si je omotáte kolem prstu! Jen…

Nejčtenější články

Doporučujeme

Recepty pro vás Další recepty