Vůdkyně, pedantka či rádkyně? Zjistěte si číslo duše a objevte svou osobnost | Foto: iStock

Foto: iStock

Vůdkyně, pedantka či rádkyně? Zjistěte si číslo duše a objevte svou osobnost

Nejen znamení zvěrokruhu o vás něco vypovídá. Z data narození ale i z vlastního jména pomocí čísel zjistíte, po čem vaše duše skutečně touží, co se na tomto světě máte naučit a kam směřovat. Číslo duše vám pak může pomoci vyřešit ve svém životě nesoulad a vnitřní nespokojenost. Jak si ho vypočítat?

Jak číslo vypočítat

Do čísla duše se zahrnují všechny samohlásky křestního jména a příjmení. Pokud máte dvě křestní jména, pak započítejte obě. Jestliže jste přejaly příjmení po manželovi, tak nejprve použijte rodné příjmení a pak vycházejte z toho aktuálního.

Každé písmeno má přiřazené číslo – jednička: A, J, S, dvojka: B, K, T, trojka: C, L, U, čtyřka: D, M, V, pětka: E, N, W, šestka: F, O, X, sedmička: G, P, Y, osmička: H, Q, Z, devítka: I, R. Pokud se například jmenujete Hana Nováková, tak postupujete následovně: A + A + O + A + O + A = 1 + 1 + 6 + 1 + 6 + 1 = 16 = 1 + 6 = 7. Číslo vaší duše je v takovém případě 7. Pak už si jen najdete přiřazenou charakteristiku.

Co nám sdělují andělská čísla? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 12

1 – Rozená vůdkyně

Jste nezávislá, soběstačná, nebojíte se dělat obtížná rozhodnutí a toužíte po úspěchu. Máte všechny předpoklady k tomu, abyste vedla tým lidí. Vaším úkolem je, abyste občas odložila své ego a sobeckost. Využijte své schopnosti a znalosti k objevování nových věcí, které vás obohatí o dobré nápady. Překážky přitom berte jako výzvy, které vás mají posílit a zvýšit sebevědomí.

Pokračování 3 / 12

2 – Citlivá romantička

Snadno vás něco rozpláče a často se dojímáte u romantických filmů. Jste totiž velmi citlivá a empatická. To ale rozhodně není slabost! Naučte se svou citlivost využít v komunikaci s ostatními, máte totiž dar urovnávat spory a pomáhat lidem. Vhodnou profesí je pro vás proto učitelka, psycholožka, lékařka nebo sociální pracovnice. Měla byste jen překonat své pochybnosti a víc si věřit.

Pokračování 4 / 12

3 – Kreativní umělkyně

K uměleckému prostředí vás to odjakživa táhlo a dost možná jste herečka, spisovatelka nebo hudebnice. Také umíte lidi bavit a jste charismatická. Díky tomu snadno navazujete s lidmi kontakt. Nevýhodou pak je především vaše netrpělivost a sklony k předsudkům. Nebraňte se uměleckým vlohám a vyjadřujte se prostřednictvím tvoření.

Pokračování 5 / 12

4 – Pedantka na pořádek

Jste pořádkumilovná a nesnášíte chaos ve věcech i v životě. Ve všem potřebujete mít řád. Také umíte být velmi pracovitá a vytrvalá. Co nemáte ráda, jsou ale změny. Nebojte se jich a otevřete se novým výzvám. Občas se uvolněte a nedržte se za každou cenu svého harmonogramu. Je to nejen osvobozující, ale také dobrý restart.

Pokračování 6 / 12

5 – Průzkumnice

Ve svém životě potřebujete nové podněty a neustále se rozvíjet. Oproti ostatním také zvládáte víc věcí najednou. Svoboda je pak pro vás nesmírně důležitá, a to jak v pracovní, tak i vztahové oblasti. K životu potřebujete dobrodružství, které ve vás probouzí nadšení. Berte své pocity vážně a nedělejte kompromisy. Raději se obklopte stejně smýšlejícími lidmi jako jste vy.

Pokračování 7 / 12

6 – Klidná diplomatka

Dokážete si snadno získat lidi na svou stranu. Jste navíc velmi spolehlivá a bez problému s každým vyjdete. Nejen lidé, ale i rodina je pro vás velmi důležitá. Péče o její blaho je vaším hnacím motorem. Pro druhé se dokážete doslova obětovat, a proto si musíte dávat pozor, aby to nebylo na úkor vašich potřeb. Věnujte se víc taky sama sobě, abyste měla energii pro své nejbližší.

Pokračování 8 / 12

7 – Racionalistka

Potřebujete mít hmatatelné důkazy, než něčemu uvěříte a při rozhodování se řídíte hlavně rozumem. Okolí vás někdy jen těžko chápe, jste pro něj tak trochu záhadná. Měla byste být k lidem proto víc otevřená, upřímná a nebát se tolik vlastního selhání a zranitelnosti. Šťastná jste pak jen vedle partnera, který vám dopřeje dostatek prostoru a nezávislost, po které tolik toužíte.

Pokračování 9 / 12

8 – Materialistka

Finanční zajištění a materiální stabilita jsou pro vás velmi důležité. Někdy ale můžete trpět věčným nedostatkem a neustále se hnát za úspěchem. Také nejste příliš společenská a volný čas raději trávíte o samotě. To ale neznamená, že se nebojíte být sama sebou. Osmička je karmicky zatížená, proto je vaším největším úkolem naučit se udržet v rovnováze city, myšlenky a své konání.

Pokračování 10 / 12

9 – Rádkyně a idealistka

Vibrační energie devítky je velmi silná. Stejně jako jedničky, máte také vůdčí schopnosti, umíte lidem dobře poradit. Vaším úkolem je překonat svou netrpělivost a nechat se vést vlastním srdcem, které vás povede k vašim ideálům. Také snadno podléháte stresu a dokážete být opravdu velkorysá, čehož ostatní můžou využít. Měla byste si proto dát pozor, abyste nepomáhala druhým na úkor vlastních potřeb.

Pokračování 11 / 12

11 – Léčitelka

Duchovní svět je pro vás důležitější než ten materiální a odjakživa víte, že jste v některých věcech vnímavější než jiní lidé. Také máte léčitelské schopnosti, takže je stačí jen začít rozvíjet. Vaše intuice je silně rozvinutá a dokážete se podle ní s přehledem orientovat.

Pokračování 12 / 12

22 – Výjimečná osobnost

Vynikáte vysokou inteligencí, vynalézavostí a jste praktická. To je ideální kombinace k tomu, abyste dosáhla svých cílů. Vždycky jste tušila, že jste něčím výjimečná a vyčníváte z davu. To ale neznamená, že byste o sobě nikdy nepochybovala. Když si budete víc věřit, dokážete velké věci a budete pro ostatní inspirací.

Doporučujeme

Články odjinud