Vůdkyně, pedantka či rádkyně? Zjistěte si číslo duše a objevte svou osobnost

12. 2. 2023
Nejen znamení zvěrokruhu o vás něco vypovídá. Z data narození ale i z vlastního jména pomocí čísel zjistíte, po čem vaše duše skutečně touží, co se na tomto světě máte naučit a kam směřovat. Číslo duše vám pak může pomoci vyřešit ve svém životě nesoulad a vnitřní nespokojenost. Jak si ho vypočítat?

Jak číslo vypočítat

Do čísla duše se zahrnují všechny samohlásky křestního jména a příjmení. Pokud máte dvě křestní jména, pak započítejte obě. Jestliže jste přejaly příjmení po manželovi, tak nejprve použijte rodné příjmení a pak vycházejte z toho aktuálního.

Každé písmeno má přiřazené číslo – jednička: A, J, S, dvojka: B, K, T, trojka: C, L, U, čtyřka: D, M, V, pětka: E, N, W, šestka: F, O, X, sedmička: G, P, Y, osmička: H, Q, Z, devítka: I, R. Pokud se například jmenujete Hana Nováková, tak postupujete následovně: A + A + O + A + O + A = 1 + 1 + 6 + 1 + 6 + 1 = 16 = 1 + 6 = 7. Číslo vaší duše je v takovém případě 7. Pak už si jen najdete přiřazenou charakteristiku.

Co nám sdělují andělská čísla? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

V práci si dejte pozor na bezhlavé prosazování názorů a raději se držte zpátky. Pokud byste začali tlačit na pilu, pokazili byste si reputaci. Nadřízený by usoudil, že nejste vhodní…

Nejčtenější články

Doporučujeme