Vůně mládí

30. 4. 2007
Vůně mládí
Svěží, jemné, mladistvé vůně neodmyslitelně patří k prosluněným dnům plných bezstarostné náladě, kterou sebou přinášejí. Abyste se i vy cítili jako právě rozkvetlé poupě, odhoďte svůj těžký parfém a vyberte si jednu z jarních voňavých novinek.

Výlet za hranice Amsterdam – místo plné svobodomyslnosti, romantiky a nezapomenutelných zážitků. Pokud nemáte čas na cestování, nevadí. Nová limitovaná Mexx Amsterdam Spring Edition má odpověď a toto jaro vás vezme do města flirtu a svobody. Dámská vůně se dá charakterizovat jako lehká květinově ovocná. Temperamentní bergamot nás vzpruží společně s čerstvou vůní limety. Lístky frézie a černý rybíz korunují ženský vrchol vůně, který přináší jiskřivé vzrušení a otevírá vaše srdce doširoka. Hlouběji ve vůni jsou smysly hýčkány květinovými přítelkyněmi – růží, jasmínem a magnólií, které doprovázejí sluncem políbená meruňka a chutné jablíčko. Závěr vůně patří ambře, cedrovému dřevu a vanilce, které evokují vzpomínky mírného uvolněného jarního dne, který nese příslib zvláštního dobrodružství. Zvláštností této vůně je její obal. Krabička pánské i dámské verze Mexx Amsterdam Spring Edition má na své zadní straně mapku Amsterdamu s vyznačenými nejzajímavějšími místy v centru jako tipy pro návštěvu. Takže vám nic nestojí v cestě, abyste si užili tuto unikátní cestovatelskou příležitost a spoustu zábavy!

Letní doteky Jistě není třeba představovat parfém Elvie od Oriflame. Nyní může své dny osvěžit díky jemně růžovému flakónu nové limitované ovocno-květinové vůně Elvie Summer. Je inspirována prvními letními slunečními paprsky a lehkostí teplých vánků. Elvie Summer je vůně zrozena z prvního letního doteku. Svěžest a krása květin společně s chutí čerstvého ovoce vás odnesou do kouzelných míst, kde splývají sny s realitou. Svěží kompozice začíná sonátou z křehkých malin, černého rybízu, růžového pepře, mandarinky a vodního melounu. Po odeznění prvních svěžích tónů se ke slovu přihlásí decentní konvalinka a mladistvá fialka. Srdce vůně patří smyslnému pižmu, okouzlující ambře a vzácnému santálovému dřevu. Flakón vytváří dojem jemně růžových oblázků unášených chladným proudem horského potůčku.

Pořádné osvěžení Vzpomeňte si na sluneční svit, probleskující skrz tyrkysovou vodu. Vzpomeňte si na to čiré modré místo, kde se zdá, jako by všechno plavalo. Vstupte do světa vůně Puma Aqua a už nikdy ho nebudete chtít opustit. Tak svěží, tak zářivý, tak čistý. Tuto vůni jen nenosíte – do ní se můžete přímo ponořit. Puma Aqua je vůní pro milovníky vody: tekutá fascinace, která vás nikdy nenechá dotknout se dna. Tak se nadechněte a ponořte do jiného světa. Dámská verze nejprve pohladí smysly šťavnatou vůní zeleného jablka, jahody a karibské limety. Je to božský zážitek, který říká, že jste dívka, co chce do všeho skočit rovnou po hlavně. Srdce bije lyrickým akordem bílé broskve a vodního hyacintu. To vše je obklopeno něhou bílého pačuli a santálového dřeva.

Plamen ženskosti Opojná a neopakovatelná je atmosféra právě se probouzejícího rána, červánkový paprsek vycházejícího slunce se něžně odráží od mořské hladiny, jemný šum vln doplňuje veselý zpěv ptáků... Vzácné je každé ráno, které nabádá umělce k tvorbě, podněcuje lásku a probouzí ženskou krásu do nového dne. Snad právě zrození bohyně lásky a krásy za ranního úsvitu z mořských vln inspirovalo k vytvoření nového parfému s názvem True Glow od Avonu. Nová parfemovaná voda ukrývá hřejivou, průzračnou a vábivou vůni, jenž připomíná právě vycházející slunce. Špičku vůně tvoří výtažky z kyselých citronů, spolu s tóny sladkých frézií a šťavnatých jablek. Srdce vůně je složeno z lotosových květů, mučenky a vzácných dřevin, které dohromady tvoří smyslnou a hřejivou směs. Zlatá ambra a jemný mošus, základ této nevšední novinky, podtrhnou eleganci a exkluzivní charakter vůně. V elegantním flakónu tvaru plamene svíčky je jemný zdroj osobitého elánu a věčného optimizmu.

Něžný kvítek Třešňové sady jsou již dlouho součástí krajiny Provence a naleznete je zejména v regionu Apt, v Lubéronu. Třešeň v každém ročním období radikálně mění svou barvu a představuje tak nekonečný zdroj inspirace pro každého umělce: na jaře se obléká do čistě bílé, v létě září v červeném, na podzim se halí do jemně zelené … Nová vůně L'Occitane oslavuje poetickou krásu třešňového květu a zachycuje jemnou, ženskou vůni prvních okamžiků jara. Toaletní voda Cherry Blossom uchvacuje jsou něžností a dokonalou svěží jemností. Při prvním přičichnutí ucítíte osvěžující třešeň, frézii a černý rybíz. Poté se naplno rozezní konvalinka a třešňový květ. Spodní tóny toaletní vody tvoří růžové dřevo, smyslná ambra a sexy pižmo. Cherry Blossom není samozřejmě jen toaletní voda, ale celá ucelená řada, ve které najdete mj. lesk na rty, tělový pudr, plovoucí svíčky či tělové mléko se sprchovým gelem.

Foto: archiv firem

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Dneska rozhodně ještě do ničeho neinvestujte, ale hned v pondělí se zaměřte na nové obchodní záměry. To už budete zcela v kondici. Neříkejte nic své rodině ani přátelům, jen si vše…

Nejčtenější články

Doporučujeme