Vůně pro žhavé noci i romantické dny

9. 3. 2007
Vůně pro žhavé noci i romantické dny
Květinové, ovocné, tajemně smyslné, svěže elegantní … nové jarní vůně oplývají krásnou a vybranou originalitou, která spolu s vaší osobností vytvoří jedinečný celek okouzlující široké okolí. Moc síla parfému, známá od pradávna, dokáže zdůraznit vaši krásu, styl i náladu.

Sonet o lilii a motýlkovi Lilie je od nepaměti symbolem francouzského království, ale její obraz je spojován i s čistotou a nevinností… Stejně tak ji ale můžeme vnímat i jako ztělesnění vášnivé lásky, byť možná nikdy nedojde svého naplnění… Motýl je pro nás zase synonymem pro půvabnou a delikátní lehkost, ale vnímáme jej i jako symbol ženy a její proměny v rozkošné stvoření, do jakého je nemožné okamžitě se nezamilovat.

Nyní se lilie a motýl setkávají v zahradách zámků někdejších francouzských panovníků a našim smyslům se otevírá bukolický milostný příběh, který jakoby sem zavál větřík přímo z galantních časů 18. století…

Romantické city a lehké doteky jsou předehrou k hymně lásky složené z něžných tónů ženské smyslnosti a jiskřivé svůdnosti. To vše v sobě ukrývá nová Eau de Lys stvořená imaginací francouzské princezny Mariny de Bourbon coby hold romantické a něžné lásce. Jiskřivý úvod tvoří orosená číše plná šťávy z čerstvých citrónů, jejichž chuť zjemňuje vodní akord zeleného jablka a bambusových lístků. Poté přichází řada na okouzlující kytici uvázanou ze smyslného jasmínu, elegantních bílých růží a ušlechtilých bílých lilií, které doplňuje svěží dotek hyacintu. Základem prostupuje ušlechtilost vzácného cedru doplněná jemnou stopou bílého pižma a tajnosnubné ambry.

Navždy v rozpuku Vzduch je plně prosycen vůní jara, vůní, na kterou se všichni tolik těšíme. Jako mávnutím kouzelného proutku zmizí starosti běžného dne, všechno se rozzáří a ponoří do krásného úsměvu. Sladký květ lásky právě vyrašil. Zrodila se nová vůně s lyrickým názvem Today – Tomorrow – Always In Bloom, vůně kterou uvádí herečka Salma Hayek. Stejně jako slavná herečka a úspěšná producentka obdivovaná pro svůj vytříbený vkus a smysl pro vyvážený styl nadčasové elegance, smyslného temperamentu a dech beroucí ženskost, vyjadřuje nová vůně všechny tyto vlastnosti doplněné kapkou romantiky.

Elegantní flakón zdobí jemné květy broskvového odstínu, které prozrazují, co se skrývá v jeho nitru. Limitovaná edice nové svěží květinové vůně tone v opojných akordech sladkých květin, evokuje lásku, zamilovanost a spokojenost. Při prvním dotyku vůně se na kůži rozezní mocná symfonie začínající tóny lilie a jasmínu, ke kterým se postupně přidávají výrazně svěží noty šťavnatého grapefruitu a pomerančového květu. Vrcholem svůdně-elegantního parfému tvoří hřejivý mošus spolu s velejemným kašmírem.

Tajemství žhavé noci Nikdo neví o báječných letních vůních víc než módní dům Escada, který každoročně uvádí voňavou novinku určenou právě na nejoblíbenější roční období. Uvedením vůně Sunset Heat vzniká přímo ztělesnění letní vůně, která dokonale vystihuje vášeň a vzrušení léta 2007.

Přeneste se do toho okamžiku…jste na dovolené s kamarádkami, slunce právě zapadlo a vy se na pokoji připravujete, že společně vyrazíte ven. Máte puštěnou skvělou muziku, tančíte a přemýšlíte, co si vzít na sebe, jak se učesat. Kombinujete doplňky a říkáte si, jak asi tahle noc skončí…Jste oblečená a pak jako finální dotek stříknete na svou rozpálenou kůži tu správnou sexy vůni, která vše završí. Právě Sunset Heat představuje onen magický, neviditelný závěrečný doplněk, který umocní slastné očekávání příslibu žhavé noci, kdy se srdce rozpalují a tělo dostává do smyslné extáze, rozechvívá se k toužebném očekávání z (nevinného) dobrodružství.

Tajemství novinky od Escady spočívá v mixu osvěžující exotického ovoce a cizokrajných květin, který završují vzácná dřeva. Vrchní tóny jsou ryze ovocné, papája, citrón, sorbet z manga a ananasová pěna dodávají vůni ihned svěžest a náboj energie. Střední tóny odeznívají velice pomalu, stejně jako západ slunce. Ledový vodní meloun, broskev, lotosový květ a ibišek propůjčují vůni šťavnatý a živoucí pestrobarevný charakter, který zvýrazňuje naší chuť žít naplno. Jemný základ je plně v režii santálového dřeva a pižma, krystalky ambry dodávají finální tečku pro hřejivost a záři skutečného slunečního svitu.

Foto: archiv firem

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nepolevujte ze svých nároků a vyburcujte se k ještě lepším výkonům. Jen tak se dostanete opět na hvězdnou dráhu. Kariéra sice stagnuje, ale nadřízený vám plně věří. Stačí přijít s dalším…

Nejčtenější články

Doporučujeme