Vůně svůdnosti

18. 3. 2008
Vůně svůdnosti
Jaro přináší spoustu novinek pro šatník, ale také nové trendy ve vůních. Proměňte se ve smyslnou krásku, která kolem sebe šíří kouzlo elegance, rafinované svůdnosti, ohnivé nevinnosti a romantického příslibu jedinečné lásky. Změňte svůj parfém a vyzkoušejte některou ze sexy novinek.

Diskrétní svádění

Za vším hledej ženu. To platí i v případě oblíbené vůně Allure Sensuelle od Chanelu. Její tvůrce Jacques Polge byl natolik okouzlen filmovou hvězdou Annou Mouglalis, že pro ni vytvořil tento smyslný parfém vyjadřující čistou esenci ženské smyslnosti, které přitom zůstává diskrétní, jedinečná a přirozená.

Vedle čistého parfému a parfémové vody si nyní můžete pořídit lehčí toaletní vodu Allure Sensuelle Eau de Toilette. V srdci olfaktorického diamantu působí orientální stránka diskrétněji a dovoluje svěží fasetě se rozvinout. Citrusové nóty jsou zesíleny a působí ostřeji. Slunečná kořeněná tvář, která je pro Allure Sensuelle tak charakteristická, je vyzdvižena díky vitalitě italského bergamotu. Allure Sensuelle Eau de Toilette tíhne ke svěžesti, zatímco si zároveň ponechává celé svoje tajemno a svůdnost. Se svou přirozenou přitažlivostí Vás Anna Mouglalis zve, abyste objevili tuto novou smyslnost.

Láska na první pohled

Zamilovanost pramenící ze srdce, přináší pocity štěstí, osvěžuje mysl, nabíjí optimismem. Stejné pocity v nás dokáže vzbudit nová vůně pro ženy Happy Spirit od Chopard, která na nás dýchne pulsující květinovo-ovocnou esencí. Jiskřivá a okouzlující vůně odkryje hravou smyslnost naší zamilovanosti a nechá vyniknout svěžest mladé romantické ženy.

Nový parfém Chopard Happy Spirit přináší jiskřivou květinovou orientální vůni, do které se bezhlavě zamilujete. Vůně červeného ovoce, která se vine celým parfémem jako růžová saténová stužka vás vždy rozjasní a zlepší vaši náladu. Otevírá se šťavnatým krvavým pomerančem, který rozehraje vaše smysly, zřetelně rozeznáte mladistvou bezstarostnou vůni zimolezu a po chvíli se na vaší pokožce vůně Chopard Happy Spirit rozvine v teplých tónech lásky, z kterých se vám zatočí hlava.

Falešná nevinnost

Francouzská módní návrhářka Lolita Lempicka uvádí další ze smyslných vůní. Forbidden Flower vás vezme z úžasného světa první vůně a zavede do nových království touhy, odhalí vám kvetoucí svůdnost a nové olfaktorní emoce. V tajemné zahradě se vám před očima krásně rozvinou smyslné zatím nedotknutelné květy. Ohromí vás svojí energií, jsou neobyčejně svěží a nebezpečně rozkošné. Květy se probudí a rozkvetou letmým dotekem slunečního paprsku nebo náznaku touhy.

Toaletní voda obsahuje vůni květu pelyňku, který je přirozeně smyslný, nevinný a opojný a zároveň občas vydává jiskru a často smyslné květinové nóty. Buket pelyňku odhaluje kaskádu zelené, svěží a nakyslé nóty podložené jahodovými lístky a mimózy. Není tak nevinná, jak se zdá… zářivá pivoňka s plnou vůní a vzrušující smyslností se nádherně mísí s pudrovým charisma fialky. Květ anýzu jemně splývá s touto směsí lístků, která uvolňuje pelyňkovou vůni zvyšující naši touhu po tělesném potěšení. Jakmile se květ rozvine do ovoce, střední nóty prozradí svůdné teplo ovocné sladkosti a pižmové aroma, které je zahaleno do špetky mandle a višně s akcenty bobulí.

Ohnivé paprsky

L’Occitane rozšiřuje řadu výrobků Ruban d’Orange o neobvykle intenzivní, vášnivou a hřejivou vůni inspirovanou krajinou Sicílie. Jak v letních měsících prohřívají nespoutanou, vulkanickou zem Sicílie paprsky slunce, do sytých barev dozrává jedno z nejkrásnějších citrusových plodů – pomeranč. Šťavnatá dužina těchto pomerančů je plná energie a pro jejich rudé zbarvení se také sicilské plody nazývají „ohnivými pomeranči“ Feu D'Orange.

Svěží, jiskrná směs citrusových a dřevitých tónů utváří jedinečnou vůni nejen pro ženy, ale i muže. Feu d’Orange připomíná vůni prosluněných sadů s dozrávajícími sicilskými pomeranči v úrodných půdách při úpatí majestátní Etny.

Romantická přirozenost

S jarem přichází nová podoba oblíbené svěží něžné vůně Pur Blanca od Avonu, tentokráte v podobě jemně růžové Pur Blanca Blush. Ovocná květinová vůně je určena pro všechny, kterým je blízký čistý styl a přirozená krása. Blush je delikátnější a svěžejší díky svému složení

Špičku tvoří osvěžující červený rybíz, bergamot a svěží břečťan. Poté se rozezní delikátní tóny elegantní lilie, růže a leknínu. Samotný základ okouzlí smyslným mošusem, sušeným ovocem a špetkou cedrového dřeva.

Dobrodružný muž

Ani muži nepřijdou zkrátka během letošního jara. Slavný americký módní návrhář Ralph Lauren připravil novinku v podobě nového parfému nasyceného dobrodružstvím a vůní cest. Polo Explorer v sobě mísí přísady z všech koutů světa. Užívat si života plnými doušky a uniknout všednosti. Riskovat a přijímat výzvy. Nezapadat, lišit se, být jedinečný. Oddat se dobrodružství, které svět nabízí. To je motta nové vůně.

Polo Explorer se ukrývá v neprůhledném tmavozeleném flakónu. Obsah chrání nejen gumou potažené víčko s reliéfem legendární siluety hráče póla, ale také těsnící oranžový kroužek. Polo Explorer obsahuje vůně ze všech koutů světa, do kterých se vydává pravý dobrodruh. V jeho složení se nachází britská kůže, severomořská ambra, ruský koriandr, sicilský bergamot, kubánské mahagonové dřevo, havajský vodopád, argentinské maté, jihoafrická mandarinka a australské santálové dřevo.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pracovní nálada je hned v pondělí dobrá. Není divu, patříte mezi největší puntičkáře horoskopu a nespokojíte se s polovičním či odbytým výsledkem. To je výborné, protože to na vás…

Nejčtenější články

Doporučujeme