Vyberte si domov Vašich snů

6. 4. 2000
Vyberte si svůj dům snů z nabídky deseti významných stavebních společností.

Vyberte si domov Vašich snů

S příchodem jara byla vyhlášena nová čtenářská anketa BYDLENÍ ROKU, kterou pořádá vydavatelství největšího e-časopisu o bydlení MťJ A TVťJ DťM na Internetu.
Na internetové adrese www.bydleniroku.cz může každý uživatel celosvětové sítě dát svůj hlas nejzajímavějšímu a nejkrásnějšímu rodinnému domku v zemi. Ankety BYDLENÍ ROKU se v prvním ročníku soutěže zúčastnilo celkem deset stavebních společností, které se svými domy zaujímají významné postavení na tuzemském trhu.
"Vžijte se do role poroty a vyberte jeden z deseti soutěžních domů, který se může stát domovem Vašich snů" říká Ladislav Semetkovský, výkonný ředitel a dodává "novou tradicí si chceme i nadále udržet pozici leadera v oblasti zpráv o bydlení".

Náš tip je dům AFRODITE, který nás zaujal zajímavým tvarem do písmena L a především krásnými francouzskými okny a praktickým propojením obýváku a kuchyně. Výrobce domu je firma HOFFMANN, s.r.o. a cena je 3.500.000,- Kč.

Další zajímavý dům je CLASSIC. Zaujal nás především svojí praktičností a cenou, která je 1.944.000,-Kč. Dům vyrábí firma CANABA, a.s. a tento dům je její nejprodávanější model, což hovoří samo za sebe.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Prožíváte překrásné období zamilovanosti. Je pravda, že na to nejste úplně zvyklí, ale měli byste se nové známosti oddat. Jen tak poznáte, zda k vám hodně cítí. Nic tím neztratíte! I když…

Nejčtenější články

Doporučujeme