Vyberte si nejlepší pleťový peeling

22. 10. 2019 Prezentace klienta
Vyberte si nejlepší pleťový peeling
Když se řekne „pleťový peeling“, asi si představíte krém s drobnými částečkami, které jemně obrousí vaši pokožku. Kosmetická věda už je ovšem dále. Představte si milé dámy, že dnes si doma můžete udělat i chemický peeling. A nejen jej, nechte si představit další typy peelingů a vyberte si ten správný pro vás.

Účinky pleťového peelingu

„Peel“ znamená sloupávat a v tomto duchu pracují peelingy. Jemně odstraňují svrchní vrstvy pokožky. Zrohovatělé, uschlé, na nichž ulpěly nečistoty. Spodní vrstva je svěží, vypnutá, má sjednocený tonus. Dlouhou dobu jste si doma mohly udělat proceduru s pomocí krémů či gelů právě s mikročástečkami.

Jenže ne každé ženě tyto produkty vyhovují. Jednak jejich pokožku mohou zrnka dráždit, a také v některých případech neodhadneme dobu masáže, takže po kosmetické proceduře skončíme s drobnými rankami v obličeji. Proto kosmetické firmy nabízí produkty, které tuto práci samy a rovnoměrně udělají za vás.

Chemický a enzymatický peeling

Na trhu jsou stále populárnějšími dva typy peelingů. Chemický a enzymatický. Chemický peeling určitě znáte z kosmetických salonů. Můžete si ho ovšem udělat i doma, jeho použití je bezpečné a snadné. Důležitou složkou jsou AHA kyseliny, které zbavují svrchních vrstev pokožky.

Odstraní tak jemné vrásky, pigmentaci, vyčistí i stáhnou póry a skvěle potlačí akné. Stačí pár kapek vmasírovat do pokožky, nechat podle návodu několik minut působit a poté stačí opláchnout vodou. Po prvním použití bude vaše pokožka sjednocená a pružná. Enzymatický peeling se aplikuje podobně. Rovněž se nechá na kůži pár minut, a poté se opláchne.

Vaše pleť bude také již po prvním použití mladistvější a svěžejší. Jaké jsou mezi těmito peelingy rozdíly? Ve složení. V prvním případě hrají důležitou roli kyseliny, v druhém enzymy z ovocných kyselin. Záleží tedy na vás, zde zvolíte cestu spíše chemickou (chemický peeling), nebo přírodní (enzymatický peeling). Nebo tyto varianty můžete kombinovat.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Každý den je pracovně lepší a lepší! Takovou pohodu a zajímavosti jste si ani nepředstavovali. Určitě se vám to bude líbit i v otázkách lásky a přátelství. Komunikační schopnosti jsou…

Nejčtenější články

Doporučujeme