Vychází kniha: Krásný ztráty

22. 11. 2004
Už od února roku 2000 vítá každý týden Michal Prokop diváky České televize při sledování pořadu, jemuž název dala jeho dnes už dvacet let stará písnička V baru jménem Krásný ztráty s textem Pavla Šruta.

V únoru toho roku byli prvními hosty Michala Prokopa politik Jan Ruml a modelka Jaroslava Rytychová. Spoluautorem celé koncepce pořadu je Jan Lacina, který je i spoluautorem scénářů, má na starosti výběr a kontakt s jednotlivými hosty, spolu s Michalem Prokopem dávají dohromady dvojice a spolu hledají spojovací nit mezi jednotlivými vybranými barovými „návštěvníky“. Oba jsou i spoluautory knížky, která právě vychází ve spolupráci České televize a Nakladatelství Lidové noviny a bude pokřtěna ve středu 24. listopadu.

Knížka Krásný ztráty je výběrem některých - podle názoru autorů nejtypičtějších - rozhovorů v baru jménem Krásný ztráty za dosavadní čtyři a půl roku existence pořadu. Z více než sto šedesáti natočených a odvysílaných rozhovorů s více než třemi sty hosty nebylo snadné vybírat. Snad se vybraní hosté – jedenáct dvojic, mezi nimiž se objeví i bývalý prezident - budou líbit na stránkách knihy stejně, jako se líbili na obrazovce.

Talk show Michala Prokopa Krásný ztráty se na obrazovce České televize objevuje od podzimu 2004 v novém čase. Diváci pořad najdou každý pátek ve 21.00 na ČT2.

zdroj: ČT

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Výkonnostně skvělý únor vystřídá rozpačitý březen. Fyzické síly máte dostatek, ale jinak se cítíte přetažení. Hned od prvního pracovního dne nepůjdou věci podle plánu. Tento týden na sebe…