Vyhledáváte léčitele?

16. 10. 2000
Po několikaměsíčním trmácení po lékařských zařízeních a přitom bezúspěšné diagnostice a následně i léčbě jsem se rozhodla pro návštěvu u léčitele ( ač řadou mých známých zrazována). Nejenže jsem se konečně dobrala správné diagnózy, ale vyhovoval mi i netradiční způsob léčby.

Vyhledáváte léčitele?

Po několikaměsíčním trmácení po lékařských zařízeních a přitom bezúspěšné diagnostice a následně i léčbě jsem se rozhodla pro návštěvu u léčitele ( ač řadou mých známých zrazována). Nejenže jsem se konečně dobrala správné diagnózy ( následně potvrzeno lékařem), ale vyhovoval mi i netradiční způsob léčby ( koupele, čaje, masáže..)
Přes mojí počáteční nedůvěru v tento způsob léčení jsem změnila názor. Pochopitelně jedná se pouze o moji zkušenost.
Obracíte se při své péči o zdraví na zkušenosti a schopnosti léčitelů? Považujete jejich léčbu za účinnou a věrohodnou či pouze za šarlatánství? Dostali jste se někdy do kontaktu s léčitelem a jaký byl výsledek jeho léčby pro Vás? Důvěřujete těmto metodám léčení?


Autor: Katka

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

V práci se musíte dost přizpůsobovat. Právě dnes mohou vzniknout velké třecí plochy. Raději se vyhněte všem konfliktům. Myslete na rodinné příslušníky, jež jsou na vašich příjmech závislí.…

Nejčtenější články