Vyhrajte čtečku elektronických knih a stáhněte si do ní historickou romanci

16. 1. 2012
Vyhrajte čtečku elektronických knih a stáhněte si do ní historickou romanci
Jak moc jí chyběl. Zadržela povzdech. Teď je tady a ona si přece nebude kazit tyto výjimečné dny touhou po něčem, co nemůže mít. Tento klášter se stal jejím domovem a sestry její rodinou. Pokolikáté už si to opakovala!Je to téměř dvanáct let, co se v předpokoji královské ložnice loučila se svou jedinou láskou Edvardem. Králem Edvardem III. Oba dva se objímali tak, jako by se již neměli nikdy pustit, uvědomujíce si, že je to velmi pravděpodobně naposledy, co si mohou vyměnit slova lásky. Jeho prosby, aby neodcházela, ji po celou tu dobu mučí ve snech…..

Historická romance, jejíž úryvek jste právě dočetly, se jmenuje Čarodějka. Napsala ji česká autorka Sabrina D. Harris a my doufáme, že vás zaujme stejně jako nás.

Román vypráví o dívce Valentině, která po automobilové nehodě upadne do komatu. Zatímco však v současnosti leží v nemocnici a lékaři si lámou hlavu, jak ji probudit, ona se ocitne ve středověké Anglii za vlády Edwarda III. I když ji velmi trápí, že nemá žádné vzpomínky a neví, kdo vlastně je, zapojí se do běžného řeholního života a pomáhá sestrám s nemocnými. Valentina zjišťuje, že má na léčení velké nadání, čímž si ale některé sestry znepřátelí. Do jejího osamělého srdce se pomalu vkrádá láska, kterou chová k Frederikovi, bratrovi matky představené, který přijel do kláštera na návštěvu. Jako chudý rytíř krále Edwarda bojuje s povinností zajistit rodině majetek sňatkem s bohatou dědičkou a s láskou k Valentině. Situace se však komplikuje…

Román vyšel pouze v elektronické podobě, ale ještě před samotným vydáním slavil velký úspěch na portále pro ženy, kde vycházel po kapitolách na pokračování. Je také první elektronickou knihou v češtině na americkém portále Amazon.com. Pokud vás Čarodějka zaujala, můžete si ji stáhnout zde v elektronické podobě a přes jednoduchou aplikaci si ji přečíst v počítači nebo v chytrém telefonu.

Román Čarodějka si můžete přečíst také ve čtečce elektronických knih. Že ji nemáte? Pokud byste si ji přály, pak se můžete zúčastnit naší soutěže. Stačí jen odpovědět na naši otázku a můžete vyhrát jednu ze dvou čteček e-knih.Vyhrává 50. a 100. správně zodpovězená soutěžní otázka.

Výherci získávají čtečku elektronických knih. Soutěž končí 22. 1. 2012 o půlnoci.


Zkontrolujte si v nastavení, zda máte vyplněné kontaktní údaje (poštovní adresu), abychom se s vámi v případě výhry mohli rychle spojit.

Pravidla soutěže naleznete http://www.mf.cz/zprava/11-pravidla-soutezi-online/" target="_blank"> ZDE.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jestliže randíte, protějšek vás začne nudit. Najednou máte pocit, že nemáte dostatek svobody a volnosti. Tento týden je navazování vztahů složité, na nic vážného se necítíte. Dalo by se…

Nejčtenější články

Doporučujeme