Vyhrajte novinku v boji proti celulitidě od Oriflame

9. 4. 2007
Vyhrajte novinku v boji proti celulitidě od Oriflame
Novinka v řadě Perfect Body od Oriflame pro dokonalou postavu. Sérum proti celulitidě s kuličkovým aplikátorem pomáhá zpevnit a formovat křivky vašeho těla. Kombinuje komplex, který napomáhá odbourávání tuků, a čistý kofein s unikátním kuličkovým masážním mechanismem pro dosažení co nejlepších účinků.

 • pokožka je pevnější
 • celulitida je viditelně redukována
 • pokožka je zvláčněná
 • inovovaný systém Roll-On vám pomůže lépe se zaměřit na problémová místa
 • Okamžité výsledky:
  Pokožka je zvláčněná
  87 % účinnost

  Po týdnu:
  Pokožka je pevnější
  64 % účinnost

  Po 4 týdnech:
  Celulitida je viditelně vyhlazená
  70 % účinnost  Pokud chcete vypadat skvěle ještě než se poprvé svléknete do plavek, je ten správný čas začít s pěstěním postavy po zimě, Proto neváhejte a zapojte se do soutěže o sérum proti celulitidě od Oriflame v hodnotě 299 Kč. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku. Na 3 z vás čeká balíček se sérem proti celulitidě.
  Soutěž je ukončena. Vyhrávají: ilka, therescka, Jitisek  Na http://www.oriflame.cz>www.oriflame.cz se dozvíte více o tělové kosmetice Oriflame a můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na http://www.oriflame.cz>www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.
  Témata článku:   

  Přečtěte si také

  Horoskopy

  Moc rádi jste ve středu dění, což vás pracovně evokuje k lepším výkonům. Stále přicházíte na nové inovativní věci a běžné úkony plníte jako mávnutím kouzelného proutku. Na domácí půdě se…

  Nejčtenější články

  Doporučujeme