Vyhrajte podzimní módu! Soutěž se značkou KappAhl

15. 8. 2002
Vyhrajte podzimní módu! Soutěž se značkou KappAhl
Švédská oděvní společnost KappAhl otevřela svůj první obchod na území České republiky loni v září. Značka KappAhl nabízí zákazníkům jedinečný výběr moderního oblečení pro formální příležitosti i volný čas, za dostupné ceny.

Vyhrajte podzimní módu!
Soutěž se značkou KappAhl

Klepněte pro větší obrázek Švédská oděvní společnost KappAhl otevřela svůj první obchod na území České republiky loni v září. Značka KappAhl nabízí zákazníkům jedinečný výběr moderního oblečení pro formální příležitosti i volný čas, za dostupné ceny. Výrobky značky KappAhl se zaměřují na kvalitní módní oblékání a kolekce zahrnují dámské, pánské a dětské oděvy, prádlo a módní doplňky.

Dětské oděvy jsou označeny značkou Kaxs a sortiment obsahuje jak kojenecké, tak dětské, dívčí i chlapecké oblečení.

A do čeho by se malé ženy a malí muži měli oblékat letos na podzim?

Dětská móda letošního podzimu je pohodlná, hravá a plná pestrých barev.

Dívčí móda zahrnuje trička s obrázky na přední straně, halenky a svetříky. Převládají barvy, z nichž budou holky i holčičky nadšené - růžová a fialková, k nim se řadí klasická bílá. V holčičím šatníku by určitě neměly chybětKlepněte pro větší obrázek rozšířené džíny ve všech odstínech modré, s různými efekty "oprání", často s výšivkou nebo potiskem.

Chlapecká móda letošního podzimu, to jsou trička, košile a mikiny, vepředu s fotografiemi a tiskem. Pro kluky jsou ovšem připraveny jiné barvy - modrá, béžová a safari. Kalhoty by měly být rozhodně pohodlné, buď džíny nebo plátěné.

Ani děti se neobejdou bez doplňků, chtějí-li být in: nosí se pásky s výraznou sponou či s lesklými kamínky.

Jedno je jisté - žádný unisex! Dívky budou skutečně dívčí a kluci v sobě nezapřou rašící muže.

KappAhl myslí i na děti z dětských domovů

Klepněte pro větší obrázek Pokračování charitativního projektu "Zaostřeno na přírodu" pro děti z dětských domovů připravil KappAhl ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové. Zaostřeno na přírodu bude v pražské prodejně KappAhl v obchodním centru Nový Smíchov od 15. srpna do 15. září 2002. KappAhl věnuje z každého kusu dětského oblečení, prodaného v průběhu tohoto období, 10,- Kč na konto Nadace Terezy Maxové. Takto získané peníze budou použity přímo na projekt "Zaostřeno na přírodu", který pomáhá dětem z dětských domovů poznávat přírodu a pečovat o ni.

První kolo projektu "Zaostřeno na přírodu" realizoval KappAhl v březnu letošního roku. V průběhu jednoho měsíce se podařilo získat celkem 31.690 korun. Díky těmto finančním prostředkům se pak začátkem června a na přelomu července a srpna vypravilo třicet jedna dětí z českých dětských domovů na víkend do chráněné krajinné oblasti Český kras a Šumava. V krásném prostředí děti společně pořádaly výlety po okolí, hrály hry, učily se znát přírodu a také svým úsilím pomáhaly udržet životní prostředí čisté a zdravé.

Klepněte pro větší obrázek " Zaostřeno na přírodu patří dle ohlasů od dětí mezi jeden z nejoblíbenějších projektů nadace. Děti nejenže mají možnost strávit kvalitní víkend mimo ústavní péči, ale díky zaměření projektu se dozvědí spoustu zajímavých a praktických informací, které se jim v životě budou určitě hodit. Jsem velice ráda, že na tomto projektu spolupracujeme se švédskou společností KappAhl, která citlivě rozumí potřebě ekologického vzdělávání dětí bez rodičů", říká Terezie E. Plášková, výkonná ředitelka Nadace Terezy Maxové.

Období od poloviny srpna do poloviny září bude tedy v prodejně KappAhl věnováno hlavně dětem. Rodiče zde mohou vybírat z širokého sortimentu dívčího a chlapeckého oblečení, které je právě před zahájením školního roku velmi požadovaným zbožím. Navíc rodiče svým nákupem mohou přispět na dobrou věc. Nezaplatí ani korunu navíc a přesto udělají radost dětem, které nemají vlastní rodiče a dětství tráví v dětských domovech.

"Období okolo začátku školního roku jsme pro projekt Klepněte pro větší obrázek "Zaostřeno na přírodu" zvolili zcela záměrně. Právě v tomto období rodiče nakupují svým dětem nejvíce nového oblečení. Svým nákupem vlastně, aniž by zaplatili cokoli navíc, zároveň pomáhají i dětem z dětských domovů", komentuje Magnus Asperot, ředitel KappAhl Czech Republic. "Zaměření projektu na přírodu jsme zvolili po konzultaci s Nadací Terezy Maxové především proto, že děti z dětských domovů obvykle nemají příležitost poznat na vlastní kůži, jak důležité je se o přírodu starat", dodává Magnus Asperot.

Další pokračování projektu "Zaostřeno na přírodu" plánuje společnost KappAhl, společně s Nadací Terezy Maxové, na předvánoční období letošního roku.


Značka KappAhl pro vás připravila soutěž, v níž můžete vyhrát něco hodně šik! Jedinou podmínkou je odpovědět na naši soutěžní otázku, která zní:

Jaká barva se skrývá pod označením "camel" a odkud má tento název svůj původ?

Váš soutěžní hlas je uložen. Výherce kontaktujeme e-mailem."; else { ?>

jméno:


Email:


Odpověď:Pět výherců získá poukázku na nákup oděvů KappAhl v hodnotě 1.000,- Kč.

KappAhl, Obchodní centrum Nový Smíchov, Praha 5. Tel.: 5101 3942.
Otevřeno denně od 9.00 do 22.00 hodin.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Otázky lásky jsou opět aktuální, což je pro mnohé z vás velmi pozitivní zpráva. Nemusíte se věnovat jen pracovním záležitostem. Zatímco zadaní se ve vztahu spíše trápí, svobodní jsou…

Nejčtenější články

Doporučujeme