Vyhrajte poukaz do kadeřnictví Draki Hairstyle Studio v pražském Karlíně! VÝHERCI!

8. 6. 2015
Vyhrajte poukaz do kadeřnictví Draki Hairstyle Studio v pražském Karlíně! VÝHERCI!
Potřebujete změnu? Chcete být šik? Přijďte se ostříhat do Draki Hairstyle Studia! Jestli si nevíte rady, ujme se vás kreativní tým kadeřnic.

VÝHERCI:

Lydie S. (Brno) Monika K. (Valašská Polanka) Jaroslava K. (Stráž Pod Ralskem) Martin H. (Vlachovice) Barbora K. (Hodonín) Jana T. (Březí Nad Oslavou) Zuzana L. (Slapy) Hana B. (Velešín) Helena S. (Mutějovice) Marie R. (Praha 4) Ladislava N. (Pardubice) Bohuslava V. (Horní Bečva) Jindřiška M. (Horní Bečva) Tereza C. (Kostelec Nad Černými Lesy) Petra M. (Praha 4 Michle) Zuzana G. (Ratíškovice) Ivana S. (Děčín 2)

Klepněte pro větší obrázek

Sedmnáct z vás může vyhrát voucher v hodnotě 600 Kč do pražského kadeřnického studia. Draki Hairstyle Studio nabízí nejen střih, ale i barvení vlasů různými technikami, prodlužování vlasů a wellness kúry Head spa.

Pracuje s francouzsko-italskou organickou vlasovou kosmetikou Rolland – Oway. Barvy Oway jsou velmi šetrné a neobsahují amoniak, působí blahodárně a regeneračně. Vlasy jsou krásné a lesklé. Oway obsahuje výtažky z rostlin ekologického zemědělství, které jsou pěstované čistě na přírodní bázi, nejsou chemicky ošetřovány a jejich síla a růst je zcela přizpůsoben přírodě. Head spa jsou bylinky, které mají vliv na problematickou pokožku hlavy.

Pokud máte problémy s mastnými vlasy, citlivou pokožkou, či lupy, jsou pro vás výrobky Oway obzvláště vhodné. Ve studiu vám poradí, jaké produkty máte používat sami doma, jelikož i správná domácí péče je také velmi důležitá. Pro extravagantní klienty jsou připraveny crazy barvy Directions. Jedná se o barevné gely, které neobsahují amoniak.

Studio také nabízí profesionální prodlužování vlasů metodou keratin, mikrokeratin a dalšími prodlužovacími technikami. Zabývá se zdravým prodlužováním vlasů a po konzultaci a diagnóze vlasů určí správnou metodu.

Klepněte pro větší obrázek
Draki Hairstyle Studio bylo založeno v březnu letošního roku. Jedná se o ekologické studio, které je svým chováním šetrné k přírodě. Používá pouze přírodní kosmetiku, která není testována na zvířatech.

V létě bude studio rozšířeno o Nails Art – manikúru a nehtovou modeláž. Více informací o studiu najdete na www.draki.cz nebo na Facebooku Draki Hairstyle Studio.

Soutěž trvá od 1. do 7. 6. 2015. Cenu vyhrává ten, kdo správně odpoví na soutěžní otázku a jehož odpoveď prijde 10., 20., 30.,.... 170. v pořadí.

Správnou odpověď můžete hledat zde: www.draki.cz/o-nas

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Minulý víkend byl prostě parádní a užívali jste si rodinnou pohodu. Nyní to nebude tak idylické, protože se nemůžete zbavit uštěpačných poznámek, které míříte ke svých bližním. Naordinujte…

Nejčtenější články

Doporučujeme