Vyhrajte v soutěži kosmetické vyšetření

2. 4. 2008
Vyhrajte v soutěži kosmetické vyšetření
Milé čtenářky, nyní máte možnost soutěžit o dárkové poukazy na kosmetické vyšetření od firmy Jafra. Její dekorativní kosmetika Vám přináší víc, než jen půvabný vzhled – vyváženou kosmetickou péči. S obsahem vitamínů, antioxidantů, rostlinných složek a dalších pokrokových ingrediencí dokonale pečuje o Vaši pleť.

Stejně jako všechny ostatní významné kosmetické firmy i JAFRA COSMETICS tvoří své barevné kolekce podle předních světových módních domů a návrhářských firem. Nabízí nejnovější barvy líčení inspirované poslední módou, takže můžete vytvořit takový look, který vyhovuje právě Vám. Klasická kolekce dekorativní kosmetiky je dvakrát ročně osvěžena zcela novými barevnými kolekcemi, které jsou vždy inspirovány aktuální módními trendy.

Na základě výsledků dlouhodobé studie Jafra vyvinula jedinečnou linii výrobků péče o pleť, která se spíše než na tradiční typizování pleti zaměřuje na konkrétní stav pleti. Jednotlivé výrobky lze libovolně kombinovat, a tím vždy přizpůsobit aktuálnímu stavu pleti.

Studie ukazuje, že pleť (i přes všeobecně rozšířený názor) nemůže být dělena pouze na tři typy (mastná/normální/suchá). Jedna třetina všech žen má vysoký obsah mastnoty, avšak zároveň nízkou hladinu vlhkosti v pleti. Nahodilé změny obsahu mastnoty a hladiny vlhkosti v pleti vyžadují péči s neohraničenou pružností.

  • Vlhkost pleti se s věkem NESNIŽUJE.
  • Zvlhčování pleti by mělo být prvotním zájmem všech žen bez ohledu na věk.
  • Jak hladina vlhkosti, tak i obsah mastnoty v pleti se v průběhu života mění a jsou předem neurčitelné.
  • Většina žen po třicítce trpí dramatickým úbytkem vlhkosti v pleti.
  • Oproti dřívějším znalostem se ukázalo, že většina žen mezi čtyřicítkou a šedesátkou má ve skutečnosti vyšší hladinu vlhkosti v pleti než ve svých 30 letech.
  • Oproti dřívějším znalostem se ukázalo, že pleť ženy třicátnice má vyšší stupeň promaštění než ve dvaceti letech věku.
  • Ženy od čtyřiceti let věku vykazují snížení obsahu mastnoty v pleti.
  • Ženy po třicítce, ale také ženy po padesátce, si stěžují na výskyt zarudnutí a šupinatosti pleti.
  • Pružnost pleti se s přibývajícím věkem snižuje.

Stačí jedna konzultace s kosmetickou poradkyní a již brzy budete mít i Vy svůj vlastní, osobně přizpůsobený a hlavně účinný program péče o pleť – doslova péči o pleť tak jedinečnou, jako jste Vy sama.

Pokud se zapojíte do naší soutěže a odpovíte správně na následující otázku, můžete získat dárkový poukaz na bezplatnou odbornou pěstící péči zaměřenou na individuální potřeby Vaší pleti.

Více informací o společnosti Jafra naleznete na www.studio.cz

Zdroj: Jafra

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Ani nemůžete věřit tomu, že je k vám nadřízený i milý a jen vás nepeskuje. Něco se změnilo a vy to musíte využít ve svůj prospěch. Kdoví, kdy přijde tak skvělá šance na zviditelnění vašich…

Nejčtenější články

Doporučujeme