Výjimečně rychlý pomocník ve vaší kuchyni

5. 11. 2001
Výjimečně rychlý pomocník ve vaší kuchyni
Tradiční výrobce ručních mixérů, značka Braun, představuje nový Multiquick Professional. Tento víceúčelový přístroj revolučním způsobem usnadňuje přípravu pokrmů.

Výjimečně rychlý pomocník ve vaší kuchyni

Tradiční výrobce ručních mixérů, značka Braun, představuje nový Multiquick Professional. V dnešním uspěchaném světě je nutné, aby každodenní příprava pokrmů byla rychlá a snadná. Logicky se tak ruční mixéry v poslední době staly nejrychleji se rozvíjející kategorií přístrojů pro přípravu pokrmů. Multiquick Professional v sobě spojuje mnoho funkcí: míchání, mixování, sekání, šlehání a hnětení. Lze jej použít pro většinu základních úkonů při přípravě pokrmů a jeho výkon, univerzálnost a snadné ovládání přesvědčí i ty, kdo nikdy ruční mixér nepoužívali.

Tento víceúčelový přístroj revolučním způsobem usnadňuje přípravu pokrmů, svým výkonem 500 wattů je nejvýkonnějším ručním mixérem na trhu. Poradí si i s velmi tuhými surovinami, jako jsou maso nebo tvrdý sýr, a to i ve větších dávkách. Díky kompaktnímu provedení jej lze mít i ve velmi malé kuchyni.

Multiquick Professional se vyznačuje několika novinkami, např. speciálně tvarovanou hřídelí mixéru, která zabraňuje nechtěnému postříkaní pracovní plochy či oblečení. Nový šlehací nástavec byl navržen pro šlehání smetany nebo sněhu z bílků, pro přípravu piškotového těsta, vaječných pokrmů nebo dezertů. Přepínač rychlostí umožňuje volit z celého rozsahu od velmi vysokých otáček po zvláště pomalé, při kterých je příprava pokrmu dokonale pod kontrolou. Na plný výkon lze v případě potřeby přepnout jediným stiskem tlačítka.

Multiquick Professional se dodává pod označením MR 5550 CA včetně univerzálního sekacího nástavce CA Chopper. Doporučená maloobchodní cena mixéru Braun Multiquick Professional činí 2390 Kč.

Zdroj: Ewing PR

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Nemáte náladu někoho kritizovat, a proto se ani nechcete pouštět do debat, které by mohly skončit hádkou. Nechce si svůj názor pro sebe, budete mít klid. S nadřízeným jste nyní jedna ruka,…

Nejčtenější články

Doporučujeme