Vyletněte se: Nejkrásnější vzorované maxi šaty, které sednou každé postavě

6. 5. 2020
Letošní jaro a léto jsou k ženám, které nejsou spokojené se svojí postavou, velmi lichotivé. Největším módním hitem jsou totiž maxi šaty, které dokážou leccos zakrýt. Ať už vás tedy trápí silnější nohy či boky, malé či velké poprsí, větší bříško či malá výška, mezi maxi šaty vždy vyberete takové, které vám budou sedět.

Balonové rukávy, řasení i košilový střih

Jste-li vysoké a štíhlé postavy, máte vyhráno. Právě vám totiž budou krásně sedět dlouhé šaty s balónovitými rukávy, které jsou letošní fashion bombou. Pokud vás při vaší výšce a štíhlosti trápí menší obvod hrudníku, nezoufejte. Právě pro vás jsou totiž ideální šaty s volány a řasením v horní části, které leccos zatají.

Pro ženy s plnými tvary se zase hodí jednodušší splývavé šaty, nejlépe košilové nebo s propínáním. Volte spíše tmavé odstíny a větší vzory, silné paže zakryjete delšími rukávy a bříško můžete schovat pod páskem. Pokud jste menší postavy, volte výstřih do V, který vás opticky prodlouží.

Na jaru a létu jsou nejkrásnější rozkvetlé louky a právě ty můžete do svého outfitu promítnout. Oblíbeným vzorem jsou totiž letos opět květy, ať už drobné nebo větší. Veliké oblibě se navíc tento rok těší puntíky, tak je nezapomeňte do šatníku zařadit. A pozor, maxi šaty mohou být také kostkované!

Co dělat, když bude chladněji? Tento rok se v obchodech hodně objevují maxi šaty s dlouhými rukávy, což může tento problém vyřešit. Zvolíte-li ale model na ramínka, stačí ho doplnit křivákem, džískou nebo sakem, případně džínovou vestičkou. Na nohy pak podle počasí volte tenisky nebo nízké sandálky.

Jaké šaty si vyberete? Inspirujte se 50 kousky v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Býci, Venuše je v báječném postavení k Uranu, proto jste komunikativní a otevírají se vám nové možnosti. Již brzy se seznámíte s osůbkou, do níž se na první pohled zamilujete. Do té…