Vyrážíte na výlet? Tyto zdravé a chutné svačinky zasytí a nezaberou moc místa

21. 6. 2021
Ať už se chystáte na celodenní výšlap do přírody, nebo hodláte poznávat krásy měst či hradů a zámků, rozhodně byste neměla zapomenout přibalit si do batohu svačinku na cesty. Chcete-li aby vám dodala energii a zároveň byla zdravá, vyzkoušejte naše tipy.

Kim’s Chips

Možná byste to nečekala, ale Kim's Chips jsou vyrobené z kimchi! To je pikantní salát, jehož základ tvoří nakládaná a kvašené zelenina –  bílá ředkev, jarní cibulka a česnek, ten správný říz mu pak dodává ještě chilli, zázvor a další ingredience. Na rozdíl od jiných sušenek mají nízkou energetickou hodnotu, neobsahují žádná dochucovadla, stabilizační ani konzervační látky. Naopak jsou plné zdraví prospěšných látek, jako je vláknina, antioxidanty, enzymy, kapsaicin a vápník. Jsou také přírodními probiotiky. Kimchi chips vznikají šetrným sušením při teplotě 35 °C. Vybírat můžete ze čtyř příchutí: nasládlé chipsy s banánem, kokosem a čokoládou,  jemně pikantní snack Crunchy Gochugaru, neutrální Crunchy Family nebo pikantní kimchi Papír. Seženete na https://www.kimchiclub.cz/eshop/9-susene-chipsy.

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Den po úplňku se cítíte báječně, díky jeho síle jste jako znovuzrození. Pracovní povinnosti zvládáte levou zadní a ničeho se nebojíte. Jste přesvědčení, že děláte všechno nejlépe, což může…