Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

11. 7. 2017
Od 13. července můžete v českých kinech shlédnout svěží letní komedii Milovník po přechodu, která si dělá legraci z gigolů, profesionálních svůdců, mužských zlatokopů a z mužů, jenž v sobě vidí především ohromné milovníky.

Hlavní postavou je neodolatelný seladon městských bazénů Maximo, který má jediný cíl – nikdy nepracovat, svést starší bohatou dámu a nechat se vyživovat. Ve svých žlutých plavkách a s vypracovaným tělem je opravdu k nakousnutí a byla by škoda si ho nedopřát.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Bohatá vdova si Maxima opravdu vezme, ale teď je už i on o dost starší, a je vystřídán mladším modelem. Po mnoha letech života ve zlaté kleci se stěhuje do obyčejného života. Maximo se musí pokusit oprášit své umění svůdníka a znovu se vrátit jako obávaný dobyvatel ženských srdcí a peněženek.

Jeho pokusy už teď neprobouzí libido, ale vyvolávají spíš rozpaky a úsměvy. Zatápět mu budou i dva sexysymboly dvou generací – Salma Hayek a legendární Raquel Welch.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Odpovídáte na vzkazy svých přátel a berete je za slovo. Jste moc rádi, že je zábava v plném proudu, ať jste kdekoliv. Daří se vám udržet dobrou náladu v rodině i milostných vztazích.…

Nejčtenější články

Doporučujeme