Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

11. 7. 2017
Od 13. července můžete v českých kinech shlédnout svěží letní komedii Milovník po přechodu, která si dělá legraci z gigolů, profesionálních svůdců, mužských zlatokopů a z mužů, jenž v sobě vidí především ohromné milovníky.

Hlavní postavou je neodolatelný seladon městských bazénů Maximo, který má jediný cíl – nikdy nepracovat, svést starší bohatou dámu a nechat se vyživovat. Ve svých žlutých plavkách a s vypracovaným tělem je opravdu k nakousnutí a byla by škoda si ho nedopřát.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Bohatá vdova si Maxima opravdu vezme, ale teď je už i on o dost starší, a je vystřídán mladším modelem. Po mnoha letech života ve zlaté kleci se stěhuje do obyčejného života. Maximo se musí pokusit oprášit své umění svůdníka a znovu se vrátit jako obávaný dobyvatel ženských srdcí a peněženek.

Jeho pokusy už teď neprobouzí libido, ale vyvolávají spíš rozpaky a úsměvy. Zatápět mu budou i dva sexysymboly dvou generací – Salma Hayek a legendární Raquel Welch.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dráha Venuše je neklamným znamením toho, že vám život ukazuje tu lepší stránku. Zákonitě přijde okamžik, ve kterém se vše obrátí ve váš prospěch. Buďte vstřícní k člověku, který vám říká…

Nejčtenější články