Vysává vás? 12 znaků, jak poznáte energetického upíra

Vysává vás? 12 znaků, jak poznáte energetického upíra

Znáte to, někdy vám někteří lidé vysloveně berou energii. Nedělají na první pohled nic špatného, přesto se při kontaktu s nimi cítíte úplně na dně. Proč to tak je a na co si dávat pozor?

Napodobuje vás

Lidé, kteří vám závidí, se jednoduše budou chtít stát vámi. Na jedné straně vám budou neustále říkat, že mají svůj vlastní život, ale na druhé straně budete vidět, že vás napodobují. Začali jste malovat? Začnou i oni. Koupili jste si nové auto? Koupí si i oni. Zasnoubili jste se? Udělají vše proto, aby se zasnoubili i oni. Jejich život je prostě nepovedenou replikou toho vašeho.

Pokračování 2 / 12

Lichotí vám

Jsou to mistři falešných lichotek. Pokud je ještě nemáte přečtené, umí je podat tak důvěryhodně, až jim uvěříte. Jakmile se jim však otočíte zády, trousí na vás poznámky, které byste opravdu nechtěli slyšet. Pokud se vám tedy někdo snaží až nepřirozeně lichotit, mějte se na pozoru.

Pokračování 3 / 12

Shazuje vás

Žádný váš úspěch jim nepřijde "dost dobrý". Vyhráli jste nějakou soutěž? Och, vždyť to je určitě ta, do které se hlásí samí amatéři. Změnili jste práci za práci svých snů? Oni by to za takovou mzdu nikdy neudělali... Každý váš úspěch se vynasnaží znevážit a vás tím ponížit, nakolik je nesmírně zlobí, že jste je v něčem opět předběhli. Jediné řešení je: S ničím se jim nechlubit.

Pokračování 4 / 12

Připomíná to, co se vám nepovedlo

Možná i vědí, že úspěchu se bez selhání dosáhnout nedá, přesto vám vaše chyby velmi rádi připomenou. A nejraději budou, když tuto připomínku budou moci doplnit jejich oblíbenou větou: "Vidíš, já jsem ti to přece říkal/a ..."

Pokračování 5 / 12

Živí se vaším neštěstím

Možná jste už natrefili i na "přátele", kteří při vás stáli, jen dokud se vám dařilo a přiživovali se na vašich úspěších. Závistiví lidé jsou však přesným opakem. Vaši přítomnost nesnesou, když se vám bude dařit, ale když padnete na dno (abyste se od něj odrazili), budete cítit, že z vaší bolesti vysloveně žijí a je pro ně důležitá jako voda či vzduch.

Jak souvisí počasí s chutí na sex? Podívejte se na naše VIDEO:

Pokračování 6 / 12

Soupeří s vámi, i když o to nestojíte

Ať budou dělat cokoliv, nikdy nebudou hledět na žádný jiný cíl než na to, aby byli lepší než vy. A udělají opravdu všechno možné i nemožné proto, aby toho dosáhli. Nejvíce je však rozzlobí to, pokud vás jejich úspěch upřímně potěší. Nenechte se jimi však vyprovokovat, bezduché soupeření je pod vaši úroveň.

Pokračování 7 / 12

Pomlouvá vás

Mnohdy se dozvíte, že za vašimi zády o vás říkali takové věci, které jste o sobě nevěděli ani vy sami. Vaše úspěchy se snaží shodit "alespoň" tím, že před jinými se vás snaží pomluvit a ponížit. Samozřejmě, před vámi se stále budou tvářit jako vaši nejlepší přátelé.

Pokračování 8 / 12

Je rád, když děláte chyby

Nikdo nedokáže vaši práci kontrolovat tak pečlivě a tak důsledně jak jen oni. Jeden z nejšťastnějších dnů v jejich životě nastane tehdy, když budou moci poukázat na nějakou chybu, kterou jste udělali.

Pokračování 9 / 12

Vidí ve vás hrozbu

A to absolutně bez důvodu. Pokud jde o vaše přátele či o vaši rodinu, samozřejmě vás to mrzí, protože byste s těmito lidmi chtěli mít dobrý vztah. Přestože jste jim nikdy nijak neublížili, oni vás vysloveně nesnášejí. Vidí ve vás totiž jakousi konkurenci a hrozbu.

Pokračování 10 / 12

Snaží se vás izolovat od ostatních

Pokud se jejich nenávist opravdu vyostří, neváhají a udělají vše proto, aby vás rozhádali s nejlepšími přáteli, s rodiči či s manželem/manželkou. Jejich největší životní úspěch bude, pokud se jim to podaří.

Pokračování 11 / 12

Neukazuje svou pravou tvář

Jejich falešnost nezná hranic. Pokud se nedozvíte, že ty drby a vaše zničené vztahy mají na svědomí oni, od někoho jiného, oni se vám k tomu sami nikdy nepřiznají.

Pokračování 12 / 12

Schválně vám špatně radí

Pokud jste je ještě neodhalili a důvěřujete jim, možná jste je někdy poprosili o nějakou radu. Tím jste jim však do rukou vložili eso. Závistiví lidé využijí každou příležitost k tomu, aby vám mohli poradit špatně. Samozřejmě nezapomenou použít větu: "Já bych to udělal/a stejně," přičemž vědí, že oni sami by to tak nikdy, ale opravdu nikdy, neudělali.

Doporučujeme

Články odjinud