Využijte akci od Albixonu na zapuštěný bazén a formujte si figuru ve vodě!

18. 4. 2019 Prezentace klienta
Využijte akci od Albixonu na zapuštěný bazén a formujte si figuru ve vodě!
Řešíte dilema, zda si pořídit nadzemní, nebo zapuštěný bazén? Tak v tomto ohledu vám pomůže Albixon, u nějž právě teď probíhá kampaň s názvem Netočte se v kruhu. Pokud si v rámci akce objednáte zapuštěný bazén, získáte několik dárků zdarma! Kampaň trvá do 15. května.

Kulatý nadzemní bazén připomíná kolečko, ve kterém běhá křeček. U nadzemního bazénu stále něco opravujete, měníte a i když se to nezdá, ve výsledku v něm utopíte skoro stejně peněz, za nějž byste již skoro pořídili zapuštěný bazén. Přestaňte se tedy točit v kruhu, vynechejte mezikrok v podobě nadzemního bazénu a raději rovnou zainvestujte do zapuštěného bazénu. A proč tak učinit?

Zapuštěný bazén nabízí větší variabilitu i pohodlí

Při koupi nadzemního bazénu se musíte spokojit jen s omezenou nabídkou designů, tvarů, velikostí i doplňků. Váš nový zapuštěný bazén však může vypadat přesně tak, jak si přejete – a navíc jej snadno vybavíte moderním příslušenstvím, které vám zpříjemní koupání a usnadní péči o bazénovou vodu. Kromě účinného filtračního systému si tak můžete pořídit například výkonné tepelné čerpadlo, díky němuž bude bazénová voda příjemně teplá i na konci jara a na začátku podzimu.

Klepněte pro větší obrázekSrovnání zapuštěného a nadzemního bazénu

Dopřejte si soukromé wellness centrum i vodní posilovnou

Se zapuštěným bazénem si můžete vybírat z široké nabídky výkonných vestavěných protiproudů, které využijete k intenzivnímu plaveckému tréninku i večerní relaxaci po náročném dni. Proti nastavitelnému odporu vody si navíc můžete zacvičit aquafitness a efektivně tak posilovat všechny problémové partie, aniž byste při tom zatěžovali páteř či klouby. A jako bonus vám příjemná masáž proudem vody napomůže v boji s celulitidou.

Věnujte více času odpočinku než péči o bazén

S nadzemním bazénem se vám snadno může stát, že budete každý den trávit spoustu času otravným lepením děr v jeho fólii, zdlouhavým lovením hmyzu síťkou a další péčí o čistotu bazénové vody. Zapuštěný bazén však můžete snadno zastřešit a tím i ochránit před spadaným listím, pískem, hmyzem a dalšími nečistotami. Pod vysokým posuvným zastřešením, které nabízí například česká bazénová firma ALBIXON, si navíc můžete vytvořit příjemné posezení u bazénu s křesílky a lehátky.

Netočte se v kruhu a pořiďte si zapuštěný bazén právě teď!

Zatímco radost z nového nadzemního bazénu vám nevydrží příliš dlouho, s kvalitním zapuštěným bazénem vás čeká hned několik desítek let plných vodních radovánek. Tak nač čekat? Kór když do poloviny května u Albixonu probíhá akce Netočte se v kruhu, v jejímž rámci získáte špičkový bazénový vysavač Dolphin E20, takže ihned po dokončení bazénu budete mít vystaráno o jeho údržbu. Pokud se navíc rozhodnete i pro zastřešení, získáte ještě navíc solární sprchu zdarma.

Nespokojte se s pouhým osvěžením a pořiďte si bazén, ve kterém si můžete opravdu zaplavat i zacvičit a užít si nezapomenutelné léto s celou rodinou.

Klepněte pro větší obrázek

 

 

Horoskopy

Nepřipouštíte si svou oslabenost a děláte špatná rozhodnutí. Bohužel neposloucháte ani rady ostatních rodinných příslušníků. To vás může přijít velice draho, protože se setkáváte s lidmi,…

Nejčtenější články

Doporučujeme