Využijte magickou moc své sexuální energie: Jak ji čerpat a kde ji uplatnit?

12. 7. 2022
Foto: iStock
Využijte magickou moc své sexuální energie: Jak ji čerpat a kde ji uplatnit? | Foto: iStock
Vaše sexuální energie může obohatit váš život v mnoha směrech. Pokud se naučíte ji vytvářet a využívat ji, může vám pomoct s kreativitou, můžete díky ní jít za svými cíli a plnit si sny. Také skrze ni můžete ovlivnit své vztahy (nejen ty sexuální) a snadněji se vyrovnat s různými traumaty z minulosti.

Co je to sexuální energie?

Lidé v sobě přestávají probouzet sexuální energii, brání jí ve volném proudění tělem, a blokují tak v sobě závan kreativní síly a nadšení pro věc. Říká se, že sexuální energie je trochu jako karma, je to něco, co z člověka vyzařuje a na co se druzí mohou snadno napojit. Nebo mohou cítit, že je s tímhle člověkem něco jinak. Sexuální energii využíváme samozřejmě v sexu, ale tam by to nemělo končit. Pokud cítíte, že ztrácíte vitalitu, pracovní náboj, inspiraci, potom je načase naučit se pracovat se sexuální energií, která vás může snadno zase nakopnout. Pokud se chcete více naladit na svou sexuální energii, zkuste tyto techniky.

Víte, jak masturbovat? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Pokud zůstane v sobotu celý den doma, tak si psychicky nepomůžete. Hvězdy vám totiž nepřejí a partnerská krize se prohlubuje. Nejlepší bude, když vyrazíte někam na výlet a spolehnete se na…

Nejčtenější články

Doporučujeme